8 listopada br. w Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się niezwykły, pełen energii koncert Natalii Kukulskiej. Koncert poprzedzony był dwudniowymi warsztatami wokalnymi prowadzonymi przez artystkę, która z wielkim zaangażowaniem dzieliła się swoim doświadczeniem i pasją tworzenia. Wielkie emocje, niepowtarzalna atmosfera – wszystko to w ramach PGE Rzeszów Art Festival.

Wybierz specjalność dla siebie: fortepian, keyboard, skrzypce, gitara elektryczna, gitara basowa, gitara klasyczna, perkusja, flet, wokal rozrywkowy i jazzowy, śpiew klasyczny, emisja głosu, taniec: street dance, show dance, zajęcia teatralne i dykcja.

Z naszą pomocą zdobędziesz doświadczenie sceniczne, poprzez Twój udział w cyklicznych koncertach, festiwalach i konkursach. Jeżeli wybierasz się do Mam Talent, X-Factor, Must be the Music? Chcesz zdawać na Akademię Muzyczną? Możesz na nas liczyć! Pomożemy Ci zrealizować Twoje plany: doradzimypomożemyprzygotujemy, by spełniły się Twoje marzenia.

Szkoła Pro Musica to unikalne przeżycia, nowe znajomości, pasja i wiele nowych wyzwań. Zadzwoń i umów się na swoją pierwszą bezpłatną lekcję…

W przypadku pytań chętnie służymy pomocą pod nr tel.: 600 550 306 lub mailowo.