Uczennica Pro Musica – Monika Adamiec, zdobyła zaszczytne II miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Poezji Śpiewanej.

Podczas 25 Ogólnopolskiego Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku uczennica naszej szkoły zdobyła II miejsce za wykonanie utworów „Dziewictwo” autorstwa Zuzanny Ginczanki i „Diabli biorą” do tekstu Juliana Tuwima. Jak sama podkreśla ta nagroda jest dla niej zaskoczeniem ale też ogromną radością, a niebywałą wartością jest możliwość podzielenia się z innymi tym co jej w duszy gra.

Turniej we Włocławku to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce. W br. Rywalizowało 23 uczestników, którzy zostali wyłonieni we wcześniej przeprowadzonych eliminacjach.

Monika Adamiec pracuje na co dzień z dziećmi i młodzieżą w Młodzieżowym Domu Kultury. Jej praca jest wysoko oceniana. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!