Uczennica Pro Musica – Monika Adamiec, zdobyła zaszczytne II miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Poezji Śpiewanej.

Podczas 25 Ogólnopolskiego Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku uczennica naszej szkoły zdobyła II miejsce za wykonanie utworów „Dziewictwo” autorstwa Zuzanny Ginczanki i „Diabli biorą” do tekstu Juliana Tuwima. Jak sama podkreśla ta nagroda jest dla niej zaskoczeniem ale też ogromną radością, a niebywałą wartością jest możliwość podzielenia się z innymi tym co jej w duszy gra.

Turniej we Włocławku to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce. W br. Rywalizowało 23 uczestników, którzy zostali wyłonieni we wcześniej przeprowadzonych eliminacjach.

Monika Adamiec pracuje na co dzień z dziećmi i młodzieżą w Młodzieżowym Domu Kultury. Jej praca jest wysoko oceniana. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Aktualności

Zajęcia wakacyjne dla dzieci / Półkolonie

Zajęcia szyte na miarę ciekawości Twojego dziecka! Półkolonie dla dzieci w Pro Musica Rzeszów to możliwość odkrywania siebie i swoich możliwości. Połączenie zabawy ze zdobywaniem nowych umiejętności.

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

7 + 8 =

Monika Adamiec laureatką II Miejsca!