Uczennica Pro Musica – Monika Adamiec, zdobyła zaszczytne II miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Poezji Śpiewanej.

Podczas 25 Ogólnopolskiego Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku uczennica naszej szkoły zdobyła II miejsce za wykonanie utworów „Dziewictwo” autorstwa Zuzanny Ginczanki i „Diabli biorą” do tekstu Juliana Tuwima. Jak sama podkreśla ta nagroda jest dla niej zaskoczeniem ale też ogromną radością, a niebywałą wartością jest możliwość podzielenia się z innymi tym co jej w duszy gra.

Turniej we Włocławku to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce. W br. Rywalizowało 23 uczestników, którzy zostali wyłonieni we wcześniej przeprowadzonych eliminacjach.

Monika Adamiec pracuje na co dzień z dziećmi i młodzieżą w Młodzieżowym Domu Kultury. Jej praca jest wysoko oceniana. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Aktualności

Skontaktuj się z nami

Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych. Już od ponad 8 lat pomagamy spełniać artystyczne marzenia naszych uczniów. Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

7 + 14 =