Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że otwarty został nabór na rok szkolny 2016/17.
Nauczanie to nasza pasja – zapraszamy dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. W szkole Pro Musica prowadzimy zajęcia muzyczne, taneczne i teatralne. O rozwój Twoich umiejętności zadba zespół pedagogów, czynnych artystów, którzy stale występują na polskich i zagranicznych scenach.

Program Twojej nauki dostosowujemy do Twoich potrzeb i stylu w jakim chcesz się specjalizować. Zajęcia prowadzimy indywidualnie oraz w kilkuosobowych grupach.

Wybierz specjalność dla siebie: fortepian, keyboard, skrzypce, gitara elektryczna, gitara basowa, gitara klasyczna, perkusja, flet, wokal rozrywkowy i jazzowy, śpiew klasyczny, emisja głosu, taniec: street dance, show dance, zajęcia teatralne i dykcja.

Z naszą pomocą zdobędziesz doświadczenie sceniczne, poprzez Twój udział w cyklicznych koncertach, festiwalach i konkursach. Jeżeli wybierasz się do Mam Talent, X-Factor, Must be the Music? Chcesz zdawać na Akademię Muzyczną? Możesz na nas liczyć! Pomożemy Ci zrealizować Twoje plany: doradzimypomożemyprzygotujemy, by spełniły się Twoje marzenia.

Szkoła Pro Musica to unikalne przeżycia, nowe znajomości, pasja i wiele nowych wyzwań. Zadzwoń i umów się na swoją pierwszą bezpłatną lekcję…

W przypadku pytań chętnie służymy pomocą pod nr tel.: 600 550 306 lub mailowo.

Aktualności

Skontaktuj się z nami

Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych. Już od ponad 8 lat pomagamy spełniać artystyczne marzenia naszych uczniów. Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

6 + 4 =