O tej wersji „Ain’t nobody” Chaka Khan jeszcze długo będzie głośno! Fantastycznie zrealizowany materiał to dzieło młodych muzyków z Rzeszowa. Skład zespołu to: 17-letnia Magda Nawojska (wokal), 18-letnia Klaudia Borowiec (wiolonczela), 16-letnia Wiktoria Bialic (wokal), 17-letni Jarek Szajna (pianino), 19-letni Jakub Kozłowski (bas) i 16-letni Wiktor Zieliński (perkusja). Wszyscy są uczniami Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. Wiktoria Bialic jest także uczennicą klasy Wokalu Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica.

Wideo stało się przebojem i w bardzo krótkim czasie zdobyło dziesiątki tysięcy lajków i odsłon. O tym, jak fantastyczna praca została wykonana przez tych młodych ludzi świadczą także odzew medialny. Gratulujemy.

Fantastyczny materiał z udziałem Wiktorii Bialic!