O tej wersji „Ain’t nobody” Chaka Khan jeszcze długo będzie głośno! Fantastycznie zrealizowany materiał to dzieło młodych muzyków z Rzeszowa. Skład zespołu to: 17-letnia Magda Nawojska (wokal), 18-letnia Klaudia Borowiec (wiolonczela), 16-letnia Wiktoria Bialic (wokal), 17-letni Jarek Szajna (pianino), 19-letni Jakub Kozłowski (bas) i 16-letni Wiktor Zieliński (perkusja). Wszyscy są uczniami Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. Wiktoria Bialic jest także uczennicą klasy Wokalu Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica.

Wideo stało się przebojem i w bardzo krótkim czasie zdobyło dziesiątki tysięcy lajków i odsłon. O tym, jak fantastyczna praca została wykonana przez tych młodych ludzi świadczą także odzew medialny. Gratulujemy.

 

Aktualności

Zajęcia wakacyjne dla dzieci / Półkolonie

Zajęcia szyte na miarę ciekawości Twojego dziecka! Półkolonie dla dzieci w Pro Musica Rzeszów to możliwość odkrywania siebie i swoich możliwości. Połączenie zabawy ze zdobywaniem nowych umiejętności.

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

2 + 10 =

Fantastyczny materiał z udziałem Wiktorii Bialic!