Zajęcia teatralne Pro Musica Rzeszów

Bezpłatne zajęcia teatralne w Rzeszowie! Już 7 października 2016 w Szkole Pro Musica odbędą się pierwsze bezpłatne zajęcia aktorskie dla dzieci i młodzieży. Lekcje odbędą się w godzinach od 16.00 do 19.00 w czterech grupach wiekowych. To doskonała okazja, żeby spróbować swoich sił, zacząć rozwijać swoje umiejętności aktorskie, a przy tym doskonale się bawić! To doskonały pomysł dla wszystkich tych, którzy chcą związać swą przyszłość ze sceną – zarówno aktorów jak i wokalistów.

Czytaj więcej na temat zajęć…

Zajęcia prowadzi aktor z wieloletnim doświadczeniem – Jerzy Czosnyka. Aby wziąć udział w lekcji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 600 550 306. Zapraszamy serdecznie.

Harmonogram

16:00 – 16:45 – grupa wiekowa od 13 do 16 lat
16:45 – 17.30 – grupa wiekowa od 4 do 7 lat
17:30 – 18.15 – grupa wiekowa od 8 do 12 lat
18:15 – 19:00 – grupa wiekowa od 17 do 20 lat

Aktualności

Zajęcia wakacyjne dla dzieci / Półkolonie

Zajęcia szyte na miarę ciekawości Twojego dziecka! Półkolonie dla dzieci w Pro Musica Rzeszów to możliwość odkrywania siebie i swoich możliwości. Połączenie zabawy ze zdobywaniem nowych umiejętności.

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

12 + 11 =

Bezpłatne Lekcje Teatralne! Zapisz się!