Zajęcia teatralne Pro Musica Rzeszów

Kinga Suchora-Gnap, pedagog śpiewu solowego Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica w Rzeszowie zdobyła główną nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Autorskiej o nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego. Konkurs odbył się przy Festiwalu Słowa w Piosence FRAZY 2016 w Poznaniu. Kinga na co dzień związana jest z zespołem Poefonia, który współtworzy razem z lubelskimi muzykami.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Bezpłatne Lekcje Teatralne! Zapisz się!

Już 7 października 2016 w Szkole Pro Musica odbędą się pierwsze bezpłatne zajęcia aktorskie dla dzieci i młodzieży. Lekcje odbędą się w godzinach od 16.00 do 19.00 w czterech grupach wiekowych.