Zajęcia teatralne Pro Musica Rzeszów

Kinga Suchora-Gnap, pedagog śpiewu solowego Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica w Rzeszowie zdobyła główną nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Autorskiej o nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego. Konkurs odbył się przy Festiwalu Słowa w Piosence FRAZY 2016 w Poznaniu. Kinga na co dzień związana jest z zespołem Poefonia, który współtworzy razem z lubelskimi muzykami.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Zajęcia wakacyjne dla dzieci / Półkolonie

Zajęcia szyte na miarę ciekawości Twojego dziecka! Półkolonie dla dzieci w Pro Musica Rzeszów to możliwość odkrywania siebie i swoich możliwości. Połączenie zabawy ze zdobywaniem nowych umiejętności.

Poznań zdobyty! Sukces nauczyciela Pro Musica!