Michał Szpak już dziś w Rzeszowie o godz. 18.00

Już dziś o 18.00 wspaniały koncert! Michał Szpak & Groove Section w składzie Adrian Adamski, Damian Kurasz, Bartłomiej „Skiming” Skiba, Rafał „Ryba” Inglot ,zagrają w Galerii Rzeszów. Mamy nadzieję, że będziecie tam z nami. To także doskonała okazja by zobaczyć i posłuchać naszych wspaniałych nauczycieli w akcji.

Zapowiada się fantastycznie! Przybywajcie..

Aktualności

Sukcesy rzeszowskiego zespołu Sweet Voices!

22 maja br. w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się Konkurs Regionu Podkarpackiego organizowany w ramach programu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska. Był to szczególny dzień dla prowadzonego przez Justynę Szela-Adamską Zespołu Sweet...

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych. Już od ponad 8 lat pomagamy spełniać artystyczne marzenia naszych uczniów. Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

7 + 12 =