Michał Szpak już dziś w Rzeszowie o godz. 18.00

Już 13 i 14 czerwca 2017 w Galerii Rzeszów odbędzie się wyjątkowy koncert z udziałem młodych, utalentowanych artystów. Wokaliści, instrumentaliści, zespoły taneczne i wokalne, uczniowie Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica. Prawdziwa eksplozja talentu! Gościem specjalnym koncertu jest zespół młodych wokalistów Sweet Voices!
Koncerty odbędą się o 16:30, 18:00 i 19:30. Nie może Cię tam zabraknąć…

 

Aktualności

Zajęcia wakacyjne dla dzieci / Półkolonie

Zajęcia szyte na miarę ciekawości Twojego dziecka! Półkolonie dla dzieci w Pro Musica Rzeszów to możliwość odkrywania siebie i swoich możliwości. Połączenie zabawy ze zdobywaniem nowych umiejętności.

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

8 + 12 =

Koncert uczniów Pro Musica i zespołu Sweet Voices
5 (100%) z 1 opinii