Zaczynamy nowy rok szkolny 2017/18. Nauczanie to nasza pasja – zapraszamy dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. W szkole Pro Musica prowadzimy zajęcia muzyczne, taneczne i teatralne. O rozwój Twoich umiejętności zadba zespół pedagogów, którzy chętnie wskażą Ci drogę i staną się Twym oparciem w drodze by spełniać swoje marzenia. Program Twojej nauki dostosowujemy do Twoich potrzeb i stylu w jakim chcesz się specjalizować. Zajęcia prowadzimy indywidualnie oraz w kilkuosobowych grupach.

Zanim dołączysz do grona uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica umów się na konsultację, Zobaczysz jak uczymy, wspólnie zaplanujemy dalsze kroki i wybierzemy odpowiednie dla Ciebie zajęcia, odpowiednią częstotliwość i stały termin lekcji. Konsultacja powie nam także coś więcej o Twoich umiejętnościach i predyspozycjach. Przyjęcie do grona uczniów szkoły wiąże się z pozytywnym zaliczeniem egzaminu wstępnego podczas konsultacji. Nie martw się jednak. To bardzo przyjazna i bezstresowa forma. Do zobaczenia na konsultacjach!

Wybierz specjalność dla siebie:

fortepian, keyboard, flet poprzeczny, gitara elektryczna, gitara basowa, gitara klasyczna, perkusja, wokal rozrywkowy i jazzowy, śpiew klasyczny, emisja głosu, taniec: street dance, show dance, zajęcia teatralne i dykcja.

Z naszą pomocą zdobędziesz doświadczenie sceniczne, poprzez Twój udział w cyklicznych koncertach, festiwalach i konkursach. Jeżeli wybierasz się do Mam Talent, X-Factor, Must be the Music? Chcesz zdawać na Akademię Muzyczną? Możesz na nas liczyć! Pomożemy Ci zrealizować Twoje plany: doradzimypomożemyprzygotujemy, by spełniły się Twoje marzenia.

Szkoła Pro Musica to unikalne przeżycia, nowe znajomości, pasja i wiele nowych wyzwań. Zadzwoń i umów się konsultację w naszej szkole…

W przypadku pytań chętnie służymy pomocą pod nr tel.: 600 550 306 lub mailowo.

Aktualności

Skontaktuj się z nami

Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych. Już od ponad 8 lat pomagamy spełniać artystyczne marzenia naszych uczniów. Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

7 + 11 =