Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że otwarty został nabór na rok szkolny 2017/18
Nauczanie to nasza pasja – zapraszamy dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. W szkole Pro Musica prowadzimy zajęcia muzyczne, taneczne i teatralne. O rozwój Twoich umiejętności zadba zespół pedagogów, czynnych artystów, którzy stale występują na polskich i zagranicznych scenach.

Program Twojej nauki dostosowujemy do Twoich potrzeb i stylu w jakim chcesz się specjalizować. Zajęcia prowadzimy indywidualnie oraz w kilkuosobowych grupach.

Konsultacje i Egzaminy do szkoły

Zanim dołączysz do grona uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica odbędziesz pierwszą lekcję konsultacyjną. Zobaczysz jak uczymy, wspólnie zaplanujemy dalsze kroki i wybierzemy odpowiednie dla Ciebie zajęcia, odpowiednią częstotliwość i stały termin lekcji. Standardowo lekcje odbywają się raz w tygodniu, jednak możliwe są też zajęcia w większej częstotliwości. Podczas pierwszych zajęć odbędzie się także egzamin wstępny do szkoły. Nie musisz się na niego specjalnie przygotowywać – jesteśmy po to by pomóc na każdym etapie dlatego przesłuchanie przebiega w przyjemnej i rodzinnej atmosferze, a nasi nauczyciele sprawdzą twoje fundamentalne predyspozycje jak słuch, poczucie rytmu, a w przypadku śpiewu barwę i walory głosowe. Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są przy zgłoszeniu telefonicznym.

Wybierz specjalność dla siebie:

fortepian, keyboard, flet poprzeczny, gitara elektryczna, gitara basowa, gitara klasyczna, perkusja, wokal rozrywkowy i jazzowy, śpiew klasyczny, emisja głosu, taniec: street dance, show dance, zajęcia teatralne i dykcja.

Z naszą pomocą zdobędziesz doświadczenie sceniczne, poprzez Twój udział w cyklicznych koncertach, festiwalach i konkursach. Jeżeli wybierasz się do Mam Talent, X-Factor, Must be the Music? Chcesz zdawać na Akademię Muzyczną? Możesz na nas liczyć! Pomożemy Ci zrealizować Twoje plany: doradzimypomożemyprzygotujemy, by spełniły się Twoje marzenia.

Szkoła Pro Musica to unikalne przeżycia, nowe znajomości, pasja i wiele nowych wyzwań. Zadzwoń i umów się konsultację w naszej szkole…

W przypadku pytań chętnie służymy pomocą pod nr tel.: 600 550 306 lub mailowo.

Aktualności

Sukcesy rzeszowskiego zespołu Sweet Voices!

22 maja br. w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się Konkurs Regionu Podkarpackiego organizowany w ramach programu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska. Był to szczególny dzień dla prowadzonego przez Justynę Szela-Adamską Zespołu Sweet...

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych. Już od ponad 8 lat pomagamy spełniać artystyczne marzenia naszych uczniów. Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

14 + 6 =