Michał Szpak już dziś w Rzeszowie o godz. 18.00

Nie ma unikalnego sposobu na sukces. Każdy dochodzi do niego w inny i zupełnie niepowtarzalny sposób. Dla każdego „sukces” znaczy może mieć też różne znaczenie. Najważniejsze by się rozwijać i kształcić się tam, gdzie masz szansę stać się profesjonalistą, jeżeli tylko zechcesz. Poprzez czerpanie z realnych doświadczeń osiągniesz najlepsze rezultaty.

Muzyka to doskonała okazja by się fantastycznie rozwijać. To klucz pozwalający otworzyć drzwi do sukcesu także w innych dziedzinach, dlatego bez wątpienia nauka gry na instrumentach czy śpiewu rozwija. „Zawód muzyk” – to fascynujące, pełne nowych, fantastycznych wyzwań zajęcie, których nie dostarczy najlepsza praca za przysłowiowym biurkiem. Ucząc się nie trzeba od razu snuć dalekosiężnych planów, by dać się porwać prawdziwej muzyce. Ważne by się tym cieszyć.

„Zrozumiałam, że we mnie gra muzyka. Wokal stał się nieodłączną częścią mojego życia.” – powiedziała Gabriela Pięta, pedagog śpiewu szkoły muzycznej Pro Musica. „Jeżeli czujesz to co robisz, jeżeli wkładasz w to serce, wszystko staje się proste.” – dodaje. To bez wątpienia „to coś” co nakręca nas do dalszej pracy.

„Zawsze szukałam wyzwań. Od najmłodszych lat występowałam, a odkąd pamiętam śpiewam. Potem była już profesjonalna nauka, warsztaty wokalne z autorytetami wokalnymi, konkursy, festiwale i studia wokalne. Chcę dzielić się moim doświadczeniem z moimi fantastycznymi uczniami.”

Gabriela stale koncertuje. Jest finalistką konkursu RMF FM „Ja cię kręcę”. Podczas uroczystej Gali w Warszawie miała okazję wystąpić z Dżemem i Varius Manx, a jej nagranie emitowane było na antenie radia. Wcześniej sięgała także po najwyższe laury na festiwalach: Dębica Open Festival, Międzynarodowy Festiwal „Muzyka Na Pograniczu” w Sanoku, Międzynarodowy Festiwal „Rytm Pro Arte” w Gliwicach. Ostatnie sukcesy to wygrana w konkursie i udział w spocie dla The Voice of Poland u boku Michała Szpaka oraz zaproszenie do gościnnego występu podczas XIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Nadzieja” im. Jacka Kaczmarskiego w Kołobrzegu.

„Ogromnych emocji dostarczył mi także występ z Natalią Kukulską podczas PGE Rzeszów Art Festival 2015. Wyjątkowe przeżycia i niepowtarzalna energia.” – dodaje Gabriela Pięta.

Ucz się z najlepszymi – Ucz się w Pro Musica.

Aktualności

Zajęcia wakacyjne dla dzieci / Półkolonie

Zajęcia szyte na miarę ciekawości Twojego dziecka! Półkolonie dla dzieci w Pro Musica Rzeszów to możliwość odkrywania siebie i swoich możliwości. Połączenie zabawy ze zdobywaniem nowych umiejętności.

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

15 + 2 =

Znajdź swój klucz do sukcesu… Rozmowa z Gabrielą Piętą.
5 (100%) z 2 opinii