Michał Szpak już dziś w Rzeszowie o godz. 18.00

Nie ma unikalnego sposobu na sukces. Każdy dochodzi do niego w inny i zupełnie niepowtarzalny sposób. Dla każdego „sukces” znaczy może mieć też różne znaczenie. Najważniejsze by się rozwijać i kształcić się tam, gdzie masz szansę stać się profesjonalistą, jeżeli tylko zechcesz. Poprzez czerpanie z realnych doświadczeń osiągniesz najlepsze rezultaty.

Muzyka to doskonała okazja by się fantastycznie rozwijać. To klucz pozwalający otworzyć drzwi do sukcesu także w innych dziedzinach, dlatego bez wątpienia nauka gry na instrumentach czy śpiewu rozwija. „Zawód muzyk” – to fascynujące, pełne nowych, fantastycznych wyzwań zajęcie, których nie dostarczy najlepsza praca za przysłowiowym biurkiem. Ucząc się nie trzeba od razu snuć dalekosiężnych planów, by dać się porwać prawdziwej muzyce. Ważne by się tym cieszyć.

„Zrozumiałam, że we mnie gra muzyka. Wokal stał się nieodłączną częścią mojego życia.” – powiedziała Gabriela Pięta, pedagog śpiewu szkoły muzycznej Pro Musica. „Jeżeli czujesz to co robisz, jeżeli wkładasz w to serce, wszystko staje się proste.” – dodaje. To bez wątpienia „to coś” co nakręca nas do dalszej pracy.

„Zawsze szukałam wyzwań. Od najmłodszych lat występowałam, a odkąd pamiętam śpiewam. Potem była już profesjonalna nauka, warsztaty wokalne z autorytetami wokalnymi, konkursy, festiwale i studia wokalne. Chcę dzielić się moim doświadczeniem z moimi fantastycznymi uczniami.”

Gabriela stale koncertuje. Jest finalistką konkursu RMF FM „Ja cię kręcę”. Podczas uroczystej Gali w Warszawie miała okazję wystąpić z Dżemem i Varius Manx, a jej nagranie emitowane było na antenie radia. Wcześniej sięgała także po najwyższe laury na festiwalach: Dębica Open Festival, Międzynarodowy Festiwal „Muzyka Na Pograniczu” w Sanoku, Międzynarodowy Festiwal „Rytm Pro Arte” w Gliwicach. Ostatnie sukcesy to wygrana w konkursie i udział w spocie dla The Voice of Poland u boku Michała Szpaka oraz zaproszenie do gościnnego występu podczas XIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Nadzieja” im. Jacka Kaczmarskiego w Kołobrzegu.

„Ogromnych emocji dostarczył mi także występ z Natalią Kukulską podczas PGE Rzeszów Art Festival 2015. Wyjątkowe przeżycia i niepowtarzalna energia.” – dodaje Gabriela Pięta.

Ucz się z najlepszymi – Ucz się w Pro Musica.

Aktualności

Koncert Uczniów Pro Musica

Wielkie koncertowanie uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Rzeszów już 2 lutego w Galeria Rzeszów. Przyjdź i poczuj moc muzyki! Nie może Cię zabraknąć!

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji zadań edukacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

 

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

 

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO

 

12 + 14 =

Znajdź swój klucz do sukcesu… Rozmowa z Gabrielą Piętą.
5 (100%) z 2 opinii