Michał Szpak już dziś w Rzeszowie o godz. 18.00

Wierzymy, że każdy uczeń jest artystą, a każdy artysta powinien występować. Koncerty w szkole Pro Musica to jedne z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu roku szkolnego. Tutaj zdobywamy gotowość artystyczną, którą z czasem przekuwamy w indywidualne sukcesy naszych uczniów.

Koncerty w Pro Musica Rzeszów odbywają się minimum dwa razy do roku na zakończenie każdego semestru. To czas powiedzenia „sprawdzam” względem samego siebie, gdzie konfrontujemy swoje umiejętności z sali prób z realiami sceny. W ten sposób sam uczeń może stwierdzić jak wiele udało się zrobić, a co sprawia trudności. To ogromne doświadczenie, które można zdobyć w praktyce, szczególnie ważne dla rozpoczynających przygodę z muzyką.

Ostatni, finałowy koncert roku szkolnego 2016/17 odbył się 13 i 14 czerwca br. Na ogromnej i barwnej scenie wystąpili niezwykle utalentowani uczniowie szkoły muzycznej Pro Musica, wokaliści, instrumentaliści oraz tancerze. Gościem specjalnym koncertu był nowy rzeszowski zespół wokalny Sweet Voices pod dyrekcją Justyny Szela-Adamskiej. W ich wykonaniu przeboje muzyczne ostatnich lat, jak również te sprzed lat zyskały nowe życie i wybrzmiały w Galerii Rzeszów, ściągając na każdy z koncertów prawdziwe tłumy słuchaczy.

 „Stawiamy sobie ambitne cele, bo wiemy, jak ważny jest najwyższy poziom kształcenia. Chcemy, by młodzi artyści mieli możliwość ciągłego i nieskrępowanego rozwoju. Prawdziwa nauka, polega przede wszystkim na tym, by czasem powiedzieć swoim możliwościom – sprawdzam. Można pięknie śpiewać w sali ćwiczeniowej, ale być nieprzygotowanym do pracy na scenie. Gotowość sceniczną zyskujemy, gdy często występujemy publicznie. Uczniowie Pro Musica wiedzą, jak ważne są realizowane w szkole koncerty. To tutaj mogą stawiać pierwsze kroki na profesjonalnej scenie lub dalej szlifować swój talent.” – mówi Maciej Szela, manager szkoły.

 Koncerty uczniów uzupełniane są wydarzeniami dodatkowymi często o charakterze charytatywnym, a także popisami klasowymi.

„Koncerty to dla nas podstawa. Każdy uczeń ma swoją szansę na sukces, bez względu na to, czy dopiero rozpoczyna, czy jest już na bardzo wysokim poziomie. Każdy jest traktowany jak profesjonalista. Nasz uczeń ma prawo się pomylić lub zrobić ponadprzeciętne postępy. Każdy ma możliwość, by nauczyć się, a nie tylko pobierać lekcje. Nasza praca to ogromna pasja, którą ciągle chcemy się dzielić z fantastycznymi młodymi ludźmi.” – mówi Adrian Adamski, dyrektor szkoły Pro Musica.

Efekty widoczne są gołym okiem. Uczniowie szkoły muzycznej Pro Musica co roku biorą udział w prestiżowych konkursach, festiwalach i popularnych talent show, awansują i wygrywają. Nauczyciele ciągle podnoszą swoje kwalifikacje i co niezwykle ważne koncertują na największych scenach muzycznych. To prawdziwi profesjonaliści w swoich dziedzinach.

———————
Podczas koncertu wystąpił także zespół Sweet Voices, który powstał pod patronatem Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Został także objęty Honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Zespół, który po niespełna pół roku od inauguracji swojej działalności sięga po najwyższe laury. Obecnie Sweet Voices to ponad 270 osób w wieku 3-35 lat. Dyrygentem chórów jest Justyna Szela-Adamska. Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica ma zaszczyt być Partnerem Sweet Voices.

Aktualności

Koncert Uczniów Pro Musica

Wielkie koncertowanie uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Rzeszów już 2 lutego w Galeria Rzeszów. Przyjdź i poczuj moc muzyki! Nie może Cię zabraknąć!

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji zadań edukacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

 

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

 

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO

 

12 + 14 =

Każdy ma swoją szansę na sukces!
4.6 (92%) z 5 opinii