Michał Szpak już dziś w Rzeszowie o godz. 18.00

Nauka gry na gitarze dla studenta w dobrej cenie!

Happy Hours | Gitara dla Studenta
to wyjątkowa okazja przygotowana właśnie dla Ciebie!

Złap oddech pomiędzy zajęciami. Umów się na lekcje gry na gitarze elektrycznej klasycznej lub basowej w godzinach 8:00-13:00…
…i zgarnij do 400 zł bonusu na inne przyjemności!

160,00 zł 120,00 zł / mc w tym 4 lekcje indywidualne po 45 min.
140,00 zł 100,00 zł / mc w tym 4 lekcje indywidualne po 45 min.
120,00 zł  80,00 zł / mc w tym 4 lekcje w duecie lub tercecie po 45 min.

Dowiedz się więcej o nauce w Pro Musica

Promocja obejmuje
– studentów po okazaniu legitymacji studenckiej w tym
– nowych uczniów Pro Musica rozpoczynających naukę gry na gitarze po 7.11.2017 r.
– obecnych uczniów Pro Musica rozpoczynających naukę na gry na gitarze jako drugim instrumencie po 7.11.2017 r.
– oferta nie łączy się z innymi rabatami, szczegółowe zasady opisane w cenniku.

Umów się na konsultację do szkoły Pro Musica Rzeszów! Informacje i zapisy: 600 550 306 / info@promusica.edu.pl

Przy zapisie podaj hasło Happy Hours!

 

*Bonus realizowany rozliczany jest w formie miesięcznego rabatu w wysokości 40 zł/mc

Aktualności

Koncert Uczniów Pro Musica

Wielkie koncertowanie uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Rzeszów już 2 lutego w Galeria Rzeszów. Przyjdź i poczuj moc muzyki! Nie może Cię zabraknąć!

czytaj dalej

tagi: nauka gry na gitarze Rzeszów, lekcje gitary Rzeszów, lekcje gry na gitarze Rzeszów, nauczyciel gitary Rzeszów, gitara elektryczna, gitara basowa, gitara klasyczna, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji zadań edukacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

 

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

 

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO

 

3 + 15 =

Happy Hours! Nauka gry na gitarze dla Studenta
5 (100%) z 2 opinii