Michał Szpak już dziś w Rzeszowie o godz. 18.00

16 i 17 grudnia świąteczny nastrój na dobre zagościł w Galerii Rzeszów. Wszystko za sprawą pełnego pozytywnych emocji wydarzenia,  w wykonaniu artystów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica oraz zespołu Sweet Voices. Prawdziwa muzyczna uczta zgromadziła setki gości, którzy z zapartym tchem śledzili poczynania młodych talentów.

Było to wydarzenie niezwykłe, nasycone samymi muzycznymi niespodziankami. Dźwiękami, wobec których nie sposób było przejść obojętnie. Wspólne kolędowanie z drużyną Asseco Resovia pozwoliło poczuć nam już tej wspaniałej, rodzinnej atmosfery świąt, które już tuż tuż…

Podczas koncertu wystąpili znakomici soliści Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica: Justyna Nowak, Bartłomiej Gibson Filip, Justyna Sikora-Nowak i Małgorzata Pruchnik-Chołka, którzy zachwycili zgromadzoną publiczność emocjonalnością polskich kolęd i świątecznych przebojów.

Zgromadzona publiczność z ogromną radością wysłuchała także niewiarygodnie brzmiącego zespołu Sweet Voices, pod dyrekcją Justyny Szeli-Adamskiej, który zaprezentował się zarówno w odsłonie dziecięcej, jak i studenckiej. W programie znalazło się także miejsce na wspólne rodzinne kolędowanie całej rodziny Sweet Voices, które wzbudziło wzruszenie na twarzach słuchaczy.

Całości dopełniały autorskie aranżacje w wykonaniu zespołu muzyków Pro Musica w składzie: Adrian Adamski – fortepian, Karol Godek – gitara, Rafał Zapaśnik – gitara basowa,  Kamil Kozłowski – cajon, Aleksandra Pyrcz-Prucnal – flet.

 

Aktualności

Koncert Uczniów Pro Musica

Wielkie koncertowanie uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Rzeszów już 2 lutego w Galeria Rzeszów. Przyjdź i poczuj moc muzyki! Nie może Cię zabraknąć!

czytaj dalej

tagi: nauka gry na gitarze Rzeszów, lekcje gitary Rzeszów, lekcje gry na gitarze Rzeszów, nauczyciel gitary Rzeszów, gitara elektryczna, gitara basowa, gitara klasyczna, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji zadań edukacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

 

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

 

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO

 

2 + 12 =

Wielkie kolędowanie z Siatkarzami Asseco Resovia!
4.8 (96%) z 5 opinii