16 i 17 grudnia świąteczny nastrój na dobre zagościł w Galerii Rzeszów. Wszystko za sprawą pełnego pozytywnych emocji wydarzenia,  w wykonaniu artystów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica oraz zespołu Sweet Voices. Prawdziwa muzyczna uczta zgromadziła setki gości, którzy z zapartym tchem śledzili poczynania młodych talentów.

Było to wydarzenie niezwykłe, nasycone samymi muzycznymi niespodziankami. Dźwiękami, wobec których nie sposób było przejść obojętnie. Wspólne kolędowanie z drużyną Asseco Resovia pozwoliło poczuć nam już tej wspaniałej, rodzinnej atmosfery świąt, które już tuż tuż…

Podczas koncertu wystąpili znakomici soliści Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica: Justyna Nowak, Bartłomiej Gibson Filip, Justyna Sikora-Nowak i Małgorzata Pruchnik-Chołka, którzy zachwycili zgromadzoną publiczność emocjonalnością polskich kolęd i świątecznych przebojów.

Zgromadzona publiczność z ogromną radością wysłuchała także niewiarygodnie brzmiącego zespołu Sweet Voices, pod dyrekcją Justyny Szeli-Adamskiej, który zaprezentował się zarówno w odsłonie dziecięcej, jak i studenckiej. W programie znalazło się także miejsce na wspólne rodzinne kolędowanie całej rodziny Sweet Voices, które wzbudziło wzruszenie na twarzach słuchaczy.

Całości dopełniały autorskie aranżacje w wykonaniu zespołu muzyków Pro Musica w składzie: Adrian Adamski – fortepian, Karol Godek – gitara, Rafał Zapaśnik – gitara basowa,  Kamil Kozłowski – cajon, Aleksandra Pyrcz-Prucnal – flet.

tagi: nauka gry na gitarze Rzeszów, lekcje gitary Rzeszów, lekcje gry na gitarze Rzeszów, nauczyciel gitary Rzeszów, gitara elektryczna, gitara basowa, gitara klasyczna, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.

Wielkie kolędowanie z Siatkarzami Asseco Resovia!