Ferie, ferie i po feriach 🙂 Mamy dla Was doskonały pomysł na nowy semestr… Po szkole wcale nie musi być już nudno! Zgłoś się na zajęcia muzyczne, taneczne lub teatralne w szkole Pro Musica Rzeszów!

Nauczanie to nasza pasja – zapraszamy dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. W szkole Pro Musica prowadzimy zajęcia muzyczne, taneczne i teatralne. O rozwój Twoich umiejętności zadba zespół pedagogów, którzy chętnie wskażą Ci drogę i staną się Twym oparciem w drodze by spełniać swoje marzenia. Program Twojej nauki dostosowujemy do Twoich potrzeb i stylu w jakim chcesz się specjalizować. Zajęcia prowadzimy indywidualnie oraz w kilkuosobowych grupach.

Konsultacje do Szkoły

Zanim dołączysz do grona uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica umów się na konsultację, Zobaczysz jak uczymy, wspólnie zaplanujemy dalsze kroki i wybierzemy odpowiednie dla Ciebie zajęcia, odpowiednią częstotliwość i stały termin lekcji. Konsultacja powie nam także coś więcej o Twoich umiejętnościach i predyspozycjach. Przyjęcie do grona uczniów szkoły wiąże się z pozytywnym zaliczeniem egzaminu wstępnego podczas konsultacji. Nie martw się jednak. To bardzo przyjazna i bezstresowa forma. Do zobaczenia na konsultacjach!

Wybierz specjalność dla siebie:

fortepian, keyboard, flet poprzeczny, gitara elektryczna, gitara basowa, gitara klasyczna, perkusja, wokal rozrywkowy i jazzowy, śpiew klasyczny, emisja głosu, taniec: street dance, show dance, zajęcia teatralne i dykcja.

Z naszą pomocą zdobędziesz doświadczenie sceniczne, poprzez Twój udział w cyklicznych koncertach, festiwalach i konkursach. Jeżeli wybierasz się do Mam Talent, X-Factor, Must be the Music? Chcesz zdawać na Akademię Muzyczną? Możesz na nas liczyć! Pomożemy Ci zrealizować Twoje plany: doradzimypomożemyprzygotujemy, by spełniły się Twoje marzenia.

Szkoła Pro Musica to unikalne przeżycia, nowe znajomości, pasja i wiele nowych wyzwań. Zadzwoń i umów się konsultację w naszej szkole…

W przypadku pytań chętnie służymy pomocą pod nr tel.: 600 550 306 lub mailowo.

Aktualności

Zajęcia wakacyjne dla dzieci / Półkolonie

Zajęcia szyte na miarę ciekawości Twojego dziecka! Półkolonie dla dzieci w Pro Musica Rzeszów to możliwość odkrywania siebie i swoich możliwości. Połączenie zabawy ze zdobywaniem nowych umiejętności.

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

2 + 5 =

II Semestr z Muzyką! Zgłoś się na Konsultację!
4 (80%) z 10 opinii