Michał Szpak już dziś w Rzeszowie o godz. 18.00

Ferie zimowe już niebawem. To wspaniały czas odpoczynku i beztroskiej zabawy. To również dobry czas na rozwijanie swoich zainteresowań, na co nie zawsze możemy sobie pozwolić. Ferie z Pasją w szkole Pro Musica Rzeszów to doskonała okazja by nadrobić wszelkie artystyczne zaległości, poznać fantastycznych nowych przyjaciół, dobrze się bawić, a przy tym niepostrzeżenie pracować nad swoimi emocjami, wyobraźnią i kreatywnością.

Zajęcia odbywać się będą w Rzeszowie na ul. Popiełuszki 26b w godzinach 7:00 do 16:00. Podczas półkolonii dzieci w wieku 6 do 12 lat uczestniczyć będą w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim stażem, którzy pomogą uwolnić dziecięcą fantazję. W ciągu każdego dnia dzieci otrzymają ciepły posiłek, w cenie turnusu.

Zapraszamy na dwa turnusy:
Turnus I: 29.01-2.02
Turnus II: 5.02-9.02

W programie warsztaty aktorskie i trening abstrakcyjnego myślenia z uwielbianym przez dzieci Jerzym Czosnyką. Celem zajęć jest uwalnianie pomysłowości dzieci, pokonywanie strachu w wyrażeniu siebie. Tutaj najbardziej niewiarygodne pomysły są dobre. Wymyślamy i prezentujemy to co podpowiada nam wyobraźnia. Dzięki wspaniałej atmosferze dzieci szybko ośmielają się i pokonują wszelkie trudności. To przede wszystkim świetna zabawa.

Sztuka improwizacji tanecznej to zajęcia pozwalające rozwinąć wyobraźnię przestrzenną, wspomóc prawidłową koordynację ruchową oraz wyrazić siebie ruchem. To okazja by poznać siebie i swoje możliwości fizyczne. Zajęcia w formie zabaw tanecznych poprowadzi Aleksandra Szymańska.

W programie ponadto warsztaty muzyczne, gry, zabawy oraz wiele fantastycznych chwil.

Wszystko po to, by lepiej poznać siebie, odnajdywać się w nowych sytuacjach i wyzwaniach, a także znaleźć nowe sposoby na zabawę z przyjaciółmi bez użycia przestrzeni wirtualnej i komputera.

Zapraszamy Ferie z Pasją – półkolonie artystyczne dla dzieci w Pro Musica. Informacje i zapisy: 600 550 306.

Aktualności

Koncert Uczniów Pro Musica

Wielkie koncertowanie uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Rzeszów już 2 lutego w Galeria Rzeszów. Przyjdź i poczuj moc muzyki! Nie może Cię zabraknąć!

czytaj dalej

tagi: półkonie dla dzieci rzeszów, zajęcia dla dzieci rzeszów, zajęcia na ferie, obozy artystyczne, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji zadań edukacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

 

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

 

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO

 

3 + 3 =

Ferie z Pasją | Półkolonie w Pro Musica Rzeszów
4 (80%) z 10 opinii