Ferie zimowe już niebawem. To wspaniały czas odpoczynku i beztroskiej zabawy. To również dobry czas na rozwijanie swoich zainteresowań, na co nie zawsze możemy sobie pozwolić. Ferie z Pasją w szkole Pro Musica Rzeszów to doskonała okazja by nadrobić wszelkie artystyczne zaległości, poznać fantastycznych nowych przyjaciół, dobrze się bawić, a przy tym niepostrzeżenie pracować nad swoimi emocjami, wyobraźnią i kreatywnością.

Zajęcia odbywać się będą w Rzeszowie na ul. Popiełuszki 26b w godzinach 7:00 do 16:00. Podczas półkolonii dzieci w wieku 6 do 12 lat uczestniczyć będą w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim stażem, którzy pomogą uwolnić dziecięcą fantazję. W ciągu każdego dnia dzieci otrzymają ciepły posiłek, w cenie turnusu.

Zapraszamy na dwa turnusy:
Turnus I: 29.01-2.02
Turnus II: 5.02-9.02

W programie warsztaty aktorskie i trening abstrakcyjnego myślenia z uwielbianym przez dzieci Jerzym Czosnyką. Celem zajęć jest uwalnianie pomysłowości dzieci, pokonywanie strachu w wyrażeniu siebie. Tutaj najbardziej niewiarygodne pomysły są dobre. Wymyślamy i prezentujemy to co podpowiada nam wyobraźnia. Dzięki wspaniałej atmosferze dzieci szybko ośmielają się i pokonują wszelkie trudności. To przede wszystkim świetna zabawa.

Sztuka improwizacji tanecznej to zajęcia pozwalające rozwinąć wyobraźnię przestrzenną, wspomóc prawidłową koordynację ruchową oraz wyrazić siebie ruchem. To okazja by poznać siebie i swoje możliwości fizyczne. Zajęcia w formie zabaw tanecznych poprowadzi Aleksandra Szymańska.

W programie ponadto warsztaty muzyczne, gry, zabawy oraz wiele fantastycznych chwil.

Wszystko po to, by lepiej poznać siebie, odnajdywać się w nowych sytuacjach i wyzwaniach, a także znaleźć nowe sposoby na zabawę z przyjaciółmi bez użycia przestrzeni wirtualnej i komputera.

Zapraszamy Ferie z Pasją – półkolonie artystyczne dla dzieci w Pro Musica. Informacje i zapisy: 600 550 306.

tagi: półkonie dla dzieci rzeszów, zajęcia dla dzieci rzeszów, zajęcia na ferie, obozy artystyczne, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.

Ferie z Pasją | Półkolonie w Pro Musica Rzeszów
4.5 (90%) z 4 opinii