Michał Szpak już dziś w Rzeszowie o godz. 18.00

Ferie zimowe już niebawem. To wspaniały czas odpoczynku i beztroskiej zabawy. To również dobry czas na rozwijanie swoich zainteresowań, na co nie zawsze możemy sobie pozwolić. Ferie z Pasją w szkole Pro Musica Rzeszów to doskonała okazja by nadrobić wszelkie artystyczne zaległości, poznać fantastycznych nowych przyjaciół, dobrze się bawić, a przy tym niepostrzeżenie pracować nad swoimi emocjami, wyobraźnią i kreatywnością.

Zajęcia odbywać się będą w Rzeszowie na ul. Popiełuszki 26b w godzinach 7:00 do 16:00. Podczas półkolonii dzieci w wieku 6 do 12 lat uczestniczyć będą w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim stażem, którzy pomogą uwolnić dziecięcą fantazję. W ciągu każdego dnia dzieci otrzymają ciepły posiłek, w cenie turnusu.

Zapraszamy na dwa turnusy:
Turnus I: 29.01-2.02
Turnus II: 5.02-9.02

W programie warsztaty aktorskie i trening abstrakcyjnego myślenia z uwielbianym przez dzieci Jerzym Czosnyką. Celem zajęć jest uwalnianie pomysłowości dzieci, pokonywanie strachu w wyrażeniu siebie. Tutaj najbardziej niewiarygodne pomysły są dobre. Wymyślamy i prezentujemy to co podpowiada nam wyobraźnia. Dzięki wspaniałej atmosferze dzieci szybko ośmielają się i pokonują wszelkie trudności. To przede wszystkim świetna zabawa.

Sztuka improwizacji tanecznej to zajęcia pozwalające rozwinąć wyobraźnię przestrzenną, wspomóc prawidłową koordynację ruchową oraz wyrazić siebie ruchem. To okazja by poznać siebie i swoje możliwości fizyczne. Zajęcia w formie zabaw tanecznych poprowadzi Aleksandra Szymańska.

W programie ponadto warsztaty muzyczne, gry, zabawy oraz wiele fantastycznych chwil.

Wszystko po to, by lepiej poznać siebie, odnajdywać się w nowych sytuacjach i wyzwaniach, a także znaleźć nowe sposoby na zabawę z przyjaciółmi bez użycia przestrzeni wirtualnej i komputera.

Zapraszamy Ferie z Pasją – półkolonie artystyczne dla dzieci w Pro Musica. Informacje i zapisy: 600 550 306.

Aktualności

Zajęcia wakacyjne dla dzieci / Półkolonie

Zajęcia szyte na miarę ciekawości Twojego dziecka! Półkolonie dla dzieci w Pro Musica Rzeszów to możliwość odkrywania siebie i swoich możliwości. Połączenie zabawy ze zdobywaniem nowych umiejętności.

czytaj dalej

tagi: półkonie dla dzieci rzeszów, zajęcia dla dzieci rzeszów, zajęcia na ferie, obozy artystyczne, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

7 + 11 =

Ferie z Pasją | Półkolonie w Pro Musica Rzeszów
4 (80%) z 10 opinii