Poznaj naszych prowadzących

Adrian Adamski

fortepian / keyboard / zespoły instrumentalne

Absolwent Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacja artystyczna oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie fortepianu i organów. Muzyk sesyjny Groove Section współpracującej obecniej z Michałem Szpakiem. Uczestnik Eurovision Song Contest w Sztokholmie oraz Konkursu Piosenki Polskiej Opole 2016. Adrian Adamski jest współzałożycielem i muzykiem zespołów MY BIKE i PECTUS. W przeszłości współpracował z zespołami VIR, Monstrum, Sling i Avatar. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Prowadzi zajęcia gry na keyboardzie i fortepianie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Bartosz Tarnawski

fortepian / keyboard

Absolwent Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Muzyk i pedagog w klasie instrumentów klawiszowych Pro Musica. Kompozytor muzyki do spektakli „Dzień dobry Świnko” i „Cud Krasawica” przygotowanych przez Teatr Maska. Laureat prestiżowych konkursów i festiwali w kraju. …a dodatkowo człowiek obdarzony niezwykłym poczuciem humoru, z którym nauka to prawdziwa przyjemność.

Rafał Inglot

perkusja

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacja artystyczna. Muzyk sesyjny Groove Section obecnie współpracujący z Michałem Szpakiem. W przeszłości współpracował z rodziną Steczkowskich – uczestniczył również w projektach Pawła Steczkowskiego. Aktualnie muzyk Zespołu PECTUS z którym zdobył Słowika Publiczności na Sopot Festiwal 2008, Brązową premierę na festiwalu w Opolu 2008, Superjedynkę za debiut roku na festiwalu w Opolu. Wraz z zespołem wygrał program telewizyjny HIT Generator. Zagrał setki koncertów na profesjonalnej scenie muzycznej w kraju i poza granicami (Dubaj, USA). Aktualnie pedagog w klasie perkusji Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica.

Kamil Kozłowski

zestaw perkusyjny / perkusjonalia

Aktywny muzyk, pedagog klasy instrumentów perkusyjnych Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica.

Współpracował z takimi zespołami jak: AMITI, Kłusowski&The Keenz czy Breeze. Brał udział w wielu projektach muzycznych m.in. Festiwal Rzeszowskie Święto Wokalne czy Ta ziemia od innych droższa. Perkusista zespołu rozrywkowego LolaBand.

Daniel Lipiec

wokal jazzowy / śpiew rozrywkowy / emisja głosu

„śpiewanie jest sztuką, która zobowiązuje wokalistę do posiadania konkretnego przekazu, do wyrażania emocji poprzez słowo w duecie z muzyką.”

Wokalista, Absolwent Jazzu i muzyki estradowej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu.

Współpracował z zespołem Twoje Niebo z którym w 2012 roku obok Ewy Urygi, Andrzeja Lamperta i Janusza Szroma brał udział w nagrywaniu płyty „Twoje Niebo – Dzień Po Dniu”. Od 2012 roku współpracuje z klubem garnizonowym w Przemyślu.

Magdalena Skubisz

wokal jazzowy / śpiew rozrywkowy / emisja głosu

Magda Skubisz ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, kierunek wokalny), od 2009 roku jest pedagogiem w Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica w Rzeszowie. Wśród jej uczniów jest kilkunastu absolwentów, kontynuujących naukę na wyższych uczelniach o profilu wokalnym, zwycięzców ogólnopolskich konkursów piosenki, a także uczestników popularnych talent-show, m.in. „Mam talent” (Sabina Kurek-Delikat) i „Voice of Poland” (Arkadiusz Kłusowski, Kamil Bijoś, Kacper Leśniewski, Daniel Lipiec, Sylwia Łyko).
Jako wokalistka koncertowała m.in. z Urszulą Dudziak. Obecnie, prowadzi liczne warsztaty wokalne na terenie całej Polski oraz współpracuje z aktorami „Teatru Maska” i „Teatru im. Wandy Siemaszkowej”. Jest również autorką opracowania wokalnego do koncertu muzyki żydowskiej „Hava Nagila Raysha”, spektaklu wielokrotnie prezentowanego na podkarpackich scenach oraz w krakowskim „Kijów Centrum”.
W roku 2012 Magda Skubisz otrzymała statuetkę Estrady Rzeszowskiej, m.in. za „wyznaczanie wysokich standardów w tworzeniu i promowaniu sztuki oraz wkład w rozwój kultury Województwa Podkarpackiego”. W roku 2014 została laureatką Nagrody Zarządu Województwa Podkarpackiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury.

Justyna Szela-Adamska

gitara / śpiew / zespoły wokalne

mgr sztuki , chórmistrz, dyrygent, pedagog.

Absolwentka Instytutu muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu solowego Anny Budzińskiej.

Prowadzi zajęcia dla najmłodszych, z gry na gitarze, lekcje śpiewu. Jej uczniowie jak również chóry są laureatami wielu konkursów i festiwali w kraju i za granicą. Obecnie dyrygent Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej.

Maciej Szela

śpiew klasyczny i rozrywkowy / emisja głosu / keyboard

Wokalista i pedagog, trener chóralny. Absolwent Wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Animator kultury i autor wielu projektów muzycznych dla dzieci i młodzieży m. in.: „Muzyka wśród nas”, „Raz na ludowo”, „Muzyka i ja”, „Wyśpiewajmy sukces”. Obecnie prowadzi zajęcia z emisji głosu, śpiewu rozrywkowego i klasycznego oraz instrumentów klawiszowych w Szkole Pro Musica, a także warsztaty chóralne na Podkarpaciu.

Michał Gajewski

gitara elektryczna / gitara klasyczna

Absolwent Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Grę na gitarze doskonalił pod okiem Marka Raduli i Damian Kurasza. Pedagog, czynnie uczestniczący w wielu projektach muzycznych. Człowiek, który nigdy się nie nudzi, a swoją pasję z uśmiechem przekazuje swoim uczniom.
Inspiracje czerpię głównie z muzyki: rockowej, bluesowej, soulowej, jazzowej i twórczości znakomitych gitarzystó:w Richie Kotzen, Steve Morse, Steve Vai, John Petrucci, Andy Timmons, Joe Satriani.

Jerzy Czosnyka

zajęcia teatralne i dykcja

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i Wrocławiu. Z sukcesami współpracował z teatrami we Wrocławiu, Rzeszowie i Słupsku. Reżyser i pedagog. Doskonale czuje się pracując z dziećmi i młodzieżą. Dla niego aktorstwo to przede wszystkim zabawa i niebywała przygoda.

Rafał Zapaśnik

gitara klasyczna / gitara elektryczna / rytmika / zespoły instrumentalne

Absolwent Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej) oraz Państwowego Liceum Muzycznego w Rzeszowie w klasie kontrabasu. Czynnie aktywny artystycznie gitarzysta. Obecnie pedagog w Szkole Muzyki Rozrywkowej w klasie gitary klasycznej, elektrycznej i basowej. Ponadto jest nauczycielem rytmiki. Interesuje się wieloma gatunkami muzycznymi, które wykorzystuje w pracy z uczniami. w przeszłości współpracował między innymi z zespołami Sling, TheCreth.

Adrian Szydełko – bboy Karton

Street Dance

instruktor i tancerz uliczny, specjalizuje się w stylu breakdance (bboying) biorąc udział w zawodach i warsztatach z tancerzami z całego świata, w tym z prekursorami stylu breakdance w Ameryce – Mr Wiggles i Europie – bboy Storm. Poza tym czerpał wiedzę od takich tancerzy jak bboy Kid David, bboy Lilou, bboy Roxrite, bboy Neguin i wielu innych. Dwukrotnie brał udział w obozie tanecznym Street Dance Kemp w Czechach, gdzie zgromadzeni byli tancerze uliczni z całego świata. Poza breakdance’m na parkiecie czerpie radość z house’u, w którym się szkoli odkąd poznał pierwsze podstawowe kroki. Brał udział w warsztatach z house dance’u m. in. z Kapelą. Za jedną z najważniejszych cech tancerza uważa kreatywność i dlatego uczył się podstaw również innych styli takich jak: popping, krumping, hip-hop dance, locking, a nawet mniej związanego z breakdance’m tańca współczesnego. Brał udział w wielu pokazach tanecznych oraz współtworzył projekt „Teatr Tańca Fabryka Sztuki Ulicznej”. Prowadził warsztaty dla młodzieży w domach kultury w Rzeszowie i Dębicy oraz zajęcia taneczne w klubie fitness w Sanoku. Zajął pierwsze miejsce na zawodach „Free your mind and do hip-hop”, pierwsze miejsce w kategorii footwork podczas 10tej rocznicy ekipy „Jump Step Crew” oraz drugie miejsce na zawodach „Bitwa o Stalową Matę”.

Skontaktuj się z nami

Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych. Już od ponad 8 lat pomagamy spełniać artystyczne marzenia naszych uczniów. Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

12 + 7 =