Nauka w Pro Musica – Zaczynamy!

Muzyka to nasza pasja, dlatego pomożemy spełnić Twoje marzenia. Uczymy po to, aby Twoje umiejętności jak najszybciej dawały Ci radość z gry na instrumencie lub śpiewu. Lekcje gry na instrumentach i śpiewu przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauka odbywa się indywidualnie lub grupach do trzech osób w zależności od wybranej specjalności. Zadbamy o Twój rozwój niezależnie od poziomu, na którym aktualnie jesteś.

Konsultacje do szkoły – zanim dołączysz do grona uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica odbędziesz pierwszą lekcję konsultacyjną na danym instrumencie, Zobaczysz jak uczymy, wspólnie zaplanujemy dalsze kroki i wybierzemy odpowiednie dla Ciebie zajęcia, odpowiednią częstotliwość i stały termin lekcji. Standardowo lekcje odbywają się raz w tygodniu, jednak możliwe są też zajęcia w większej częstotliwości.

Wokal

W Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica prowadzimy zajęcia emisji głosu, lekcje wokalu jazzowego i rozrywkowego, a także śpiewu klasycznego u najwyższej klasy pedagogów. Nasi nauczyciele ukończyli jedną z najlepszych w Polsce uczelni – Akademię Muzyczną w Katowicach. Podczas zajęć poznasz zasady śpiewu, nauczysz się w pełni wykorzystywać swoje możliwości, poznasz skale bluesowe i jazzowe oraz dowiesz się jak zaistnieć na scenie. Dowiedz się więcej…

Instrumenty

Zajęcia gry na instrumentach prowadzimy zarówno od podstaw, jak i dla zaawansowanych. Prowadzimy: lekcje gry na keyboardzie i fortepianie, gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej, flecie poprzecznym oraz perkusji. Jeżeli interesujesz się konkretnym stylem lub kierunkiem muzycznym, z nami nauczysz się, jak z łatwością wykonywać charakterystyczne dla danego stylu riffy. Rock, Pop, Jazz, Funky, Blues nie będą stanowić dla Ciebie problemu!

Wybierz zajęcia

Co nas wyróżnia?

Certyfikaty międzynarodowe

ABRSM i Rockschool w zasięgu ręki...
Przygotuj się z nami!

Wypożyczalnia

Nie posiadasz instrumentu?
Teraz to nie kłopot!

Poziomy nauczania

Jesteś ciekaw jak uczymy?
Poznaj nas z bliska...

Poznaj naszych prowadzących

Magdalena Skubisz

wokal jazzowy / śpiew rozrywkowy / emisja głosu

Magda Skubisz ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, kierunek wokalny), od 2009 roku jest pedagogiem w Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica w Rzeszowie. Wśród jej uczniów jest kilkunastu absolwentów, kontynuujących naukę na wyższych uczelniach o profilu wokalnym, zwycięzców ogólnopolskich konkursów piosenki, a także uczestników popularnych talent-show, m.in. „Mam talent” (Sabina Kurek-Delikat) i „Voice of Poland” (Arkadiusz Kłusowski, Kamil Bijoś, Kacper Leśniewski, Daniel Lipiec, Sylwia Łyko).
Jako wokalistka koncertowała m.in. z Urszulą Dudziak. Obecnie, prowadzi liczne warsztaty wokalne na terenie całej Polski oraz współpracuje z aktorami „Teatru Maska” i „Teatru im. Wandy Siemaszkowej”. Jest również autorką opracowania wokalnego do koncertu muzyki żydowskiej „Hava Nagila Raysha”, spektaklu wielokrotnie prezentowanego na podkarpackich scenach oraz w krakowskim „Kijów Centrum”.
W roku 2012 Magda Skubisz otrzymała statuetkę Estrady Rzeszowskiej, m.in. za „wyznaczanie wysokich standardów w tworzeniu i promowaniu sztuki oraz wkład w rozwój kultury Województwa Podkarpackiego”. W roku 2014 została laureatką Nagrody Zarządu Województwa Podkarpackiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury.

Justyna Szela-Adamska

gitara / śpiew / zespoły wokalne

mgr sztuki , chórmistrz, dyrygent, pedagog.

Absolwentka Instytutu muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu solowego Anny Budzińskiej.

Prowadzi zajęcia dla najmłodszych, z gry na gitarze, lekcje śpiewu. Jej uczniowie jak również chóry są laureatami wielu konkursów i festiwali w kraju i za granicą. Obecnie dyrygent Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej.

Maciej Szela

śpiew klasyczny i rozrywkowy / emisja głosu / keyboard

Wokalista i pedagog, trener chóralny. Absolwent Wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Animator kultury i autor wielu projektów muzycznych dla dzieci i młodzieży m. in.: „Muzyka wśród nas”, „Raz na ludowo”, „Muzyka i ja”, „Wyśpiewajmy sukces”. Obecnie prowadzi zajęcia z emisji głosu, śpiewu rozrywkowego i klasycznego oraz instrumentów klawiszowych w Szkole Pro Musica, a także warsztaty chóralne na Podkarpaciu.

Katarzyna Bartkowicz-Zapaśnik

flet prosty / flet poprzeczny

Grę na flecie doskonaliła w Conservatorio Statale di Musica w Turynie. Ukończyła także Uniwersytet Rzeszowski w specjalnościach: Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej oraz Edukacja Wczesnoszkolna. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Czynnie koncertuje. Współpracuje z orkiestrą dętą i kapelą ludową.

Aktualności

Sukcesy rzeszowskiego zespołu Sweet Voices!

22 maja br. w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się Konkurs Regionu Podkarpackiego organizowany w ramach programu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska. Był to szczególny dzień dla prowadzonego przez Justynę Szela-Adamską Zespołu Sweet...

czytaj dalej

Zobacz naszych uczniów w akcji

Skontaktuj się z nami

Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych. Już od ponad 8 lat pomagamy spełniać artystyczne marzenia naszych uczniów. Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

8 + 7 =