Flet Poprzeczny

Uczymy z pasją i od lat spełniamy marzenia dzieci, młodzieży i dorosłych!

Rozpocznij naukę gry na flecie w Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica. Zajęcia rozpocząć można już od 7 roku życia. Początkowo lekcje gry na flecie rozpoczynamy od fletu prostego, aby lepiej poznać zasady gry i nauczyć się prawidłowego zadęcia. Program opieramy zarówno o utwory z kręgu muzyki rozrywkowej, jak i klasycznej.

Podczas systematycznych, cotygodniowych zajęć poza ćwiczeniami wykonywać będziesz wiele znanych i lubianych, ciekawych utworów, od tych najprostszych, do zaawansowanych. Dzięki wsparciu naszego nauczyciela i rodzinnej atmosferze osiągniesz swój wymarzony sukces!

Nasi pedagodzy to wykwalifikowani, aktywni scenicznie muzycy, którzy potrafią zarazić swoją pasją.

Flet Poprzeczny

Uczymy z pasją i od lat spełniamy marzenia dzieci, młodzieży i dorosłych!

Poznaj naszych prowadzących

Aleksandra