Flet Poprzeczny

Szukasz instrumentu który zachwyca barwą? Ciepło brzmienia fletu poprzecznego od wieków pobudza zmysły, a muzyka, która z niego płynie „łagodzi obyczaje”.

Już teraz możesz rozpocząć naukę gry na flecie w Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica. Chcesz by Twoje dziecko uczęszczało na lekcje gry na flecie poprzecznym? Nie ma problemu! Zajęcia rozpocząć można już od 7 roku życia.

Początkowo lekcje gry na flecie rozpoczynamy od fletu prostego, aby lepiej poznać zasady gry i nauczyć się prawidłowego zadęcia.

Podczas systematycznych, cotygodniowych zajęć poza ćwiczeniami wykonywać będziesz wiele znanych i lubianych, ciekawych utworów, od tych najprostszych, do zaawansowanych. Wsparcie naszego nauczyciela, a także rodzinna atmosfera z pewnością pomogą Ci osiągać jak najlepsze rezultaty.

Już dziś rozpocznij swoją przygodę z nauką gry na flecie poprzecznym! Naprawdę warto…

Cennik zajęć

Flet poprzeczny

Zajęcia indywidualne:
30 minut: 140 zł / miesiąc
45 minut: 160 zł / miesiąc

Dlaczego warto?

Tylko u nas zdobędziesz wykształcenie muzyczne potwierdzone
Międzynarodowym Certyfikatem Rockschool i ABRSM
.

·  u nas uczą wyłącznie sprawdzeni, aktywni muzycy, z bogatym doświadczeniem artystycznym i pełnym wykształceniem muzycznym.
·  program Twojej nauki dostosowujemy do Twoich potrzeb i stylu w jakim chcesz się specjalizować.
·  zdobędziesz doświadczenie sceniczne, poprzez Twój udział w cyklicznych koncertach, festiwalach i konkursach.
·  prowadzimy wypożyczalnię instrumentów muzycznych.
·  każdy uczeń otrzymuje Certyfikat Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica na trzech poziomach Starter, Advanced i Professional.

Co nas wyróżnia?

Certyfikaty międzynarodowe

ABRSM i Rockschool w zasięgu ręki...
Przygotuj się z nami!

Wypożyczalnia

Nie posiadasz instrumentu?
Teraz to nie kłopot!

Poziomy nauczania

Jesteś ciekaw jak uczymy?
Poznaj nas z bliska...

Poznaj naszych prowadzących

Katarzyna Bartkowicz-Zapaśnik

flet prosty / flet poprzeczny

Grę na flecie doskonaliła w Conservatorio Statale di Musica w Turynie. Ukończyła także Uniwersytet Rzeszowski w specjalnościach: Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej oraz Edukacja Wczesnoszkolna. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Czynnie koncertuje. Współpracuje z orkiestrą dętą i kapelą ludową.

Adrian Adamski

fortepian / keyboard / zespoły instrumentalne

Absolwent Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacja artystyczna oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie fortepianu i organów. Adrian Adamski jest współzałożycielem i muzykiem zespołów MY BIKE i PECTUS. W przeszłości współpracował z zespołami VIR, Monstrum, Sling i Avatar. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Prowadzi zajęcia gry na keyboardzie i fortepianie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Kamil Kozłowski

zestaw perkusyjny / perkusjonalia

Aktywny muzyk, pedagog klasy instrumentów perkusyjnych Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica.

Współpracował z takimi zespołami jak: AMITI, Kłusowski&The Keenz czy Breeze. Brał udział w wielu projektach muzycznych m.in. Festiwal Rzeszowskie Święto Wokalne czy Ta ziemia od innych droższa. Perkusista zespołu rozrywkowego LolaBand.

Maciej Szela

śpiew klasyczny i rozrywkowy / emisja głosu / keyboard

Wokalista i pedagog, trener chóralny. Absolwent Wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Animator kultury i autor wielu projektów muzycznych dla dzieci i młodzieży m. in.: „Muzyka wśród nas”, „Raz na ludowo”, „Muzyka i ja”, „Wyśpiewajmy sukces”. Obecnie prowadzi zajęcia z emisji głosu, śpiewu rozrywkowego i klasycznego oraz instrumentów klawiszowych w Szkole Pro Musica, a także warsztaty chóralne na Podkarpaciu.

Aktualności

Sukcesy rzeszowskiego zespołu Sweet Voices!

22 maja br. w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się Konkurs Regionu Podkarpackiego organizowany w ramach programu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska. Był to szczególny dzień dla prowadzonego przez Justynę Szela-Adamską Zespołu Sweet...

czytaj dalej

Zobacz naszych uczniów w akcji

Skontaktuj się z nami

Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych. Już od ponad 8 lat pomagamy spełniać artystyczne marzenia naszych uczniów. Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

6 + 6 =