lekcje gry na flecie nauka gry na flecie

Flet Poprzeczny

Lekcje gry na flecie w Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica rozpoczynamy już od 7 roku życia. Początkowo nauka gry na flecie zaczyna się od fletu prostego, aby lepiej poznać zasady gry i nauczyć się prawidłowego zadęcia. Program opieramy zarówno o utwory muzyki rozrywkowej, jak i klasycznej.

Uczymy z pasją i od lat spełniamy marzenia dzieci, młodzieży i dorosłych!

Podczas systematycznych, cotygodniowych zajęć poza ćwiczeniami wykonywać będziesz wiele znanych i lubianych, ciekawych utworów, od tych najprostszych, do zaawansowanych. Dzięki wsparciu naszego nauczyciela i rodzinnej atmosferze osiągniesz swój wymarzony sukces!

Nasi pedagodzy to wykwalifikowani, aktywni scenicznie muzycy, którzy potrafią zarazić swoją pasją. SPRAWDŹ

Flet Poprzeczny

Uczymy z pasją i od lat spełniamy marzenia dzieci, młodzieży i dorosłych!

aleksandra prucnal pyrcz szkoła muzyczna pro musica rzeszów

Aleksandra
Pyrcz-Prucnal

flet poprzeczny

magda skubisz lekcje wokalu rzeszów

Magdalena Skubisz

wokal jazzowy
śpiew rozrywkowy
emisja głosu

maciej szela szkoła muzyczna pro musica rzeszów

Maciej Szela

śpiew klasyczny i rozrywkowy
emisja głosu / keyboard

jerzy czosnyka zajęcia teatralne nauka dykcji zajęcia aktorskie rzeszów

Jerzy Czosnyka

zajęcia teatralne i dykcja

tagi:
nauka gry na flecie Rzeszów, flet poprzeczny Rzeszów, lekcje gry na flecie Rzeszów, flet poprzeczny nauka gry, nauczyciel fletu Rzeszów, lekcje fletu, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji zadań edukacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO

Nauka gry na Flecie Poprzecznym