lekcje gry na flecie nauka gry na flecie

Flet Poprzeczny

Lekcje gry na flecie w Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica rozpoczynamy już od 7 roku życia. Początkowo nauka gry na flecie zaczyna się od fletu prostego, aby lepiej poznać zasady gry i nauczyć się prawidłowego zadęcia. Program opieramy zarówno o utwory muzyki rozrywkowej, jak i klasycznej.

Uczymy z pasją i od lat spełniamy marzenia dzieci, młodzieży i dorosłych!

Podczas systematycznych, cotygodniowych zajęć poza ćwiczeniami wykonywać będziesz wiele znanych i lubianych, ciekawych utworów, od tych najprostszych, do zaawansowanych. Dzięki wsparciu naszego nauczyciela i rodzinnej atmosferze osiągniesz swój wymarzony sukces!

Nasi pedagodzy to wykwalifikowani, aktywni scenicznie muzycy, którzy potrafią zarazić swoją pasją. SPRAWDŹ

Flet Poprzeczny

Uczymy z pasją i od lat spełniamy marzenia dzieci, młodzieży i dorosłych!

aleksandra prucnal pyrcz szkoła muzyczna pro musica rzeszów

Aleksandra
Pyrcz-Prucnal

flet poprzeczny

magda skubisz lekcje wokalu rzeszów

Magdalena Skubisz

wokal jazzowy
śpiew rozrywkowy
emisja głosu

maciej szela szkoła muzyczna pro musica rzeszów

Maciej Szela

śpiew klasyczny i rozrywkowy
emisja głosu / keyboard

jerzy czosnyka zajęcia teatralne nauka dykcji zajęcia aktorskie rzeszów

Jerzy Czosnyka

zajęcia teatralne i dykcja

tagi:
nauka gry na flecie Rzeszów, flet poprzeczny Rzeszów, lekcje gry na flecie Rzeszów, flet poprzeczny nauka gry, nauczyciel fletu Rzeszów, lekcje fletu, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.