Gitara – Elektryczna Klasyczna i Bas

Nauka gry na gitarze to wspaniała okazja do doskonałej zabawy, przyjemny sposób na spędzanie wolnego czasu. Gitara klasyczna znana jest nam ze spotkań w gronie znajomych, ale czy gra na gitarze to tylko przysłowiowe „ognisko”? Nie! Gitara to instrument o pięknej barwie, który daje nieskończenie wiele możliwości. Gitara to także podstawa współczesnej muzyki rozrywkowej.

Jeżeli chcesz by Twoje dziecko rozpoczęło naukę gry na gitarze najlepiej rozpocząć od gitary klasycznej. To tutaj Twoja pociecha zrobi pierwsze kroki, pozna świat rytmów, tempa, nauczy się odpowiedniego wykorzystania dynamiki i artykulacji. Na gitarze uczymy już od 5 roku życia poprzez zabawy z instrumentem i proste utwory.

Jeżeli interesuje Cię muzyka rozrywkowa zapraszamy Cię na lekcje gry na gitarze basowej i elektrycznej. Nasi nauczyciele, którzy na co dzień grają w wielu zespołach pomogą Ci poznać zasady, techniki i style gry na tych instrumentach. Poznasz szeroki repertuar muzyki rozrywkowej: rock, pop, metal, reggae, funky.

Zapisz się już dziś…

Cennik zajęć

Gitara basowa

Zajęcia indywidualne:
30 minut: 140 zł / miesiąc
45 minut: 160 zł / miesiąc

Zajęcia w grupach 2-3 os.
45 minut: 120 zł / miesiąc

Gitara elektryczna

Zajęcia indywidualne:
30 minut: 140 zł / miesiąc
45 minut: 160 zł / miesiąc

Zajęcia w grupach 2-3 os.
45 minut: 120 zł / miesiąc

Gitara klasyczna

Zajęcia indywidualne:
30 minut: 140 zł / miesiąc
45 minut: 160 zł / miesiąc

Zajęcia w grupach 2-3 os.
45 minut: 120 zł / miesiąc

Dlaczego warto?

Tylko u nas zdobędziesz wykształcenie muzyczne potwierdzone
Międzynarodowym Certyfikatem Rockschool i ABRSM
.

·  u nas uczą wyłącznie sprawdzeni, aktywni muzycy, z bogatym doświadczeniem artystycznym i pełnym wykształceniem muzycznym.
·  program Twojej nauki dostosowujemy do Twoich potrzeb i stylu w jakim chcesz się specjalizować.
·  zdobędziesz doświadczenie sceniczne, poprzez Twój udział w cyklicznych koncertach, festiwalach i konkursach.
·  prowadzimy wypożyczalnię instrumentów muzycznych.
·  każdy uczeń otrzymuje Certyfikat Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica na trzech poziomach Starter, Advanced i Professional.

Co nas wyróżnia?

Certyfikaty międzynarodowe

ABRSM i Rockschool w zasięgu ręki...
Przygotuj się z nami!

Wypożyczalnia

Nie posiadasz instrumentu?
Teraz to nie kłopot!

Poziomy nauczania

Jesteś ciekaw jak uczymy?
Poznaj nas z bliska...

Poznaj naszych prowadzących

Michał Gajewski

gitara elektryczna / gitara klasyczna

Absolwent Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Grę na gitarze doskonalił pod okiem Marka Raduli i Damian Kurasza. Pedagog, czynnie uczestniczący w wielu projektach muzycznych. Człowiek, który nigdy się nie nudzi, a swoją pasję z uśmiechem przekazuje swoim uczniom.
Inspiracje czerpię głównie z muzyki: rockowej, bluesowej, soulowej, jazzowej i twórczości znakomitych gitarzystó:w Richie Kotzen, Steve Morse, Steve Vai, John Petrucci, Andy Timmons, Joe Satriani.

Justyna Szela-Adamska

gitara / śpiew / zespoły wokalne

mgr sztuki , chórmistrz, dyrygent, pedagog.

Absolwentka Instytutu muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu solowego Anny Budzińskiej.

Prowadzi zajęcia dla najmłodszych, z gry na gitarze, lekcje śpiewu. Jej uczniowie jak również chóry są laureatami wielu konkursów i festiwali w kraju i za granicą. Obecnie dyrygent Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej.

Rafał Zapaśnik

gitara klasyczna / gitara elektryczna / rytmika / zespoły instrumentalne

Absolwent Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej) oraz Państwowego Liceum Muzycznego w Rzeszowie w klasie kontrabasu. Czynnie aktywny artystycznie gitarzysta. Obecnie pedagog w Szkole Muzyki Rozrywkowej w klasie gitary klasycznej, elektrycznej i basowej. Ponadto jest nauczycielem rytmiki. Interesuje się wieloma gatunkami muzycznymi, które wykorzystuje w pracy z uczniami. w przeszłości współpracował między innymi z zespołami Sling, TheCreth.

Maciej Szela

śpiew klasyczny i rozrywkowy / emisja głosu / keyboard

Wokalista i pedagog, trener chóralny. Absolwent Wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Animator kultury i autor wielu projektów muzycznych dla dzieci i młodzieży m. in.: „Muzyka wśród nas”, „Raz na ludowo”, „Muzyka i ja”, „Wyśpiewajmy sukces”. Obecnie prowadzi zajęcia z emisji głosu, śpiewu rozrywkowego i klasycznego oraz instrumentów klawiszowych w Szkole Pro Musica, a także warsztaty chóralne na Podkarpaciu.

Aktualności

Sukcesy rzeszowskiego zespołu Sweet Voices!

22 maja br. w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się Konkurs Regionu Podkarpackiego organizowany w ramach programu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska. Był to szczególny dzień dla prowadzonego przez Justynę Szela-Adamską Zespołu Sweet...

czytaj dalej

Zobacz naszych uczniów w akcji

Skontaktuj się z nami

Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych. Już od ponad 8 lat pomagamy spełniać artystyczne marzenia naszych uczniów. Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

5 + 9 =