Fortepian

Umiejętność swobodnej gry na fortepianie zarówno z wykorzystaniem nut, jak i ze słuchu zdobędziesz u najwyższej klasy pedagogów szkoły muzycznej Pro Musica. Hity muzyki rozrywkowej oraz utwory klasyczne są dla siebie doskonałym uzupełnieniem.

Lekcje gry na fortepianie nie muszą być nudne. Jazz, Reggae, Funky, Blues to tylko część styli jakie poznasz. Pomożemy Ci odnaleźć Twój unikalny charakter muzyczny. Nauczymy Cię technik improwizacji, dzięki którym jeszcze lepiej wyrazisz siebie. Twórz i graj zawodowo na scenie.

Nasi nauczyciele fortepianu koncertują na najbardziej prestiżowych scenach w kraju i za granicą, tworzą i nagrywają. Skorzystaj z ich doświadczenia i pasji.

Ucz się w szkole muzycznej Pro Musica w Rzeszowie. Lekcje gry na fortepianie prowadzimy dla dzieci od 5 roku życia, młodzieży i dorosłych.

Cennik zajęć

Zajęcia indywidualne:
30 minut: 140 zł / miesiąc
45 minut: 160 zł / miesiąc

Zajęcia w małych grupach do 4 osób
45 minut: 120 zł / miesiąc

Fortepian

Keyboard

Uczymy poprzez zabawę! Nauka gry na keyboardzie to dla dzieci unikalna możliwość eksperymentowania, pobudzania swojej kreatywności. Dziecko nie akceptuje monotonii, dlatego możliwość zmiany barwy, rytmu czy dodania efektu zachęca do ćwiczenia i powtarzania. Poza prawidłową techniką gry uczymy także teorii, niezbędnej do czytania nut i dalszego rozwoju. Zajęcia prowadzone są głównie dla dzieci, dlatego nasz autorski program jest w pełni dostosowany do możliwości dziecka i jego zainteresowań. Stopniowo wprowadzamy nowe elementy pozwalające na szybki i nieskrępowany rozwój.  Zajęcia prowadzimy zarówno indywidualnie, jak również w małych grupach.

Pamiętaj – nauka gry na keyboardzie to świetna zabawa, jednak duże grupy powyżej 4 osób nie sprzyjają rozwojowi Twojego dziecka! Sprawdzą się tylko, by spędzić miło czas.

Zajęcia grupowe prowadzimy wyłącznie w duetach i tercetach.
Z Pro Musica masz pewność, że spędzony miło czas przyniesie radość i zadowolenie z odnoszonych przez dziecko sukcesów!

W szkole Pro Musica nie tylko uczymy – kreujemy pasję Twojego dziecka!

Keyboard

Zajęcia grupowe prowadzimy wyłącznie w duetach i tercetach.

W szkole Pro Musica nie tylko uczymy – kreujemy pasję Twojego dziecka!

Poznaj naszych prowadzących

Adrian Adamski