Fortepian i Keyboard

Nauka gry na keyboardzie, a może lekcje gry na fortepianie? Jeżeli i Ty zastanawiasz się który instrument wybrać dla siebie lub swojego dziecka pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Celem nauki w Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica jest przede wszystkim przyjemność z gry dla siebie i innych. Im więcej umiemy tym większa satysfakcja.

Nauka gry na keyboardzie – można ją rozpocząć już od najmłodszych lat. Keyboard jest szczególnie atrakcyjny i ciekawy dla dzieci, które mogą z nim eksperymentować, i uczyć się także poprzez zabawę. Dzięki rytmom, barwom i efektom dzieci ciągle odkrywają coś nowego i chętnie powtarzają, a więc ćwiczą… a jak wiadomo praktyka czyni mistrza. Gra na keyboardzie opiera się początkowo na wykonywaniu melodii prawą, a akordów lewą ręką. z biegiem czasu uczymy nowych elementów i zagadnień muzycznych ciągle podnosząc w ten sposób umiejętności naszego młodego mistrza.

Nauka gry na fortepianie –  gry na fortepianie uczymy od podstaw jako pierwszego instrumentu klawiszowego już od 5 roku życia, lub jako kolejny poziom zaawansowania gdy rozpoczniesz naukę na keyboardzie. U nas nauczysz się grać zgodnie z zasadami klasycznej szkoły fortepianu. Poznasz także tajniki wykonywania utworów rozrywkowych na fortepianie, różne style i techniki. Lekcje gry na fortepianie to także improwizacja i akompaniament.

Nauka gry na keyboardzie i fortepianie w Szkole Pro Musica odbywa się standardowo raz w tygodniu w ramach zajęć grupowych (duety, tercety) lub indywidualnych w oparciu o autorski program. Zajęcia dla najmłodszych trwają 30 min., natomiast dla pozostałych 45 min.

Nie tylko amatorsko… Jeżeli poważnie traktujesz swoje marzenia i wiążesz z muzyką swą przyszłość, chcesz zdawać do Państwowej Szkoły Muzycznej lub na Akademię Muzyczną, nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół nauczycieli pomoże Ci osiągnąć Twój cel. Zajęcia gry na fortepianie i keyboardzie prowadzimy w ramach programu Pro Musica Show.

Cennik zajęć

Fortepian

Zajęcia indywidualne:
30 minut: 140 zł / miesiąc
45 minut: 160 zł / miesiąc

Keyboard

Zajęcia indywidualne:
30 minut: 140 zł / miesiąc
45 minut: 160 zł / miesiąc

Zajęcia w grupach 2-3 os.
45 minut: 120 zł / miesiąc

Dlaczego warto?

Tylko u nas zdobędziesz wykształcenie muzyczne potwierdzone
Międzynarodowym Certyfikatem Rockschool i ABRSM
.

·  u nas uczą wyłącznie sprawdzeni, aktywni muzycy, z bogatym doświadczeniem artystycznym i pełnym wykształceniem muzycznym.
·  program Twojej nauki dostosowujemy do Twoich potrzeb i stylu w jakim chcesz się specjalizować.
·  zdobędziesz doświadczenie sceniczne, poprzez Twój udział w cyklicznych koncertach, festiwalach i konkursach.
·  prowadzimy wypożyczalnię instrumentów muzycznych.
·  każdy uczeń otrzymuje Certyfikat Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica na trzech poziomach Starter, Advanced i Professional.

Co nas wyróżnia?

Certyfikaty międzynarodowe

ABRSM i Rockschool w zasięgu ręki...
Przygotuj się z nami!

Wypożyczalnia

Nie posiadasz instrumentu?
Teraz to nie kłopot!

Poziomy nauczania

Jesteś ciekaw jak uczymy?
Poznaj nas z bliska...

Poznaj naszych prowadzących

Adrian Adamski

fortepian / keyboard / zespoły instrumentalne

Absolwent Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacja artystyczna oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie fortepianu i organów. Adrian Adamski jest współzałożycielem i muzykiem zespołów MY BIKE i PECTUS. W przeszłości współpracował z zespołami VIR, Monstrum, Sling i Avatar. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Prowadzi zajęcia gry na keyboardzie i fortepianie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Bartosz Tarnawski

fortepian / keyboard

Absolwent Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Muzyk i pedagog w klasie instrumentów klawiszowych Pro Musica. Kompozytor muzyki do spektakli „Dzień dobry Świnko” i „Cud Krasawica” przygotowanych przez Teatr Maska. Laureat prestiżowych konkursów i festiwali w kraju. …a dodatkowo człowiek obdarzony niezwykłym poczuciem humoru, z którym nauka to prawdziwa przyjemność.

Maciej Szela

śpiew klasyczny i rozrywkowy / emisja głosu / keyboard

Wokalista i pedagog, trener chóralny. Absolwent Wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Animator kultury i autor wielu projektów muzycznych dla dzieci i młodzieży m. in.: „Muzyka wśród nas”, „Raz na ludowo”, „Muzyka i ja”, „Wyśpiewajmy sukces”. Obecnie prowadzi zajęcia z emisji głosu, śpiewu rozrywkowego i klasycznego oraz instrumentów klawiszowych w Szkole Pro Musica, a także warsztaty chóralne na Podkarpaciu.

Kamil Kozłowski

zestaw perkusyjny / perkusjonalia

Aktywny muzyk, pedagog klasy instrumentów perkusyjnych Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica.

Współpracował z takimi zespołami jak: AMITI, Kłusowski&The Keenz czy Breeze. Brał udział w wielu projektach muzycznych m.in. Festiwal Rzeszowskie Święto Wokalne czy Ta ziemia od innych droższa. Perkusista zespołu rozrywkowego LolaBand.

Aktualności

Sukcesy rzeszowskiego zespołu Sweet Voices!

22 maja br. w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się Konkurs Regionu Podkarpackiego organizowany w ramach programu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska. Był to szczególny dzień dla prowadzonego przez Justynę Szela-Adamską Zespołu Sweet...

czytaj dalej

Zobacz naszych uczniów w akcji

Skontaktuj się z nami

Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych. Już od ponad 8 lat pomagamy spełniać artystyczne marzenia naszych uczniów. Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

7 + 13 =