Perkusja

Świat rytmów czeka na Ciebie! Słuchając muzyki rytmicznie podrygujesz, wystukujesz lub tupiesz? Lekcje gry na perkusji są dla Ciebie… Podczas zajęć perkusji nauczysz się jak wydobyć piękno z wszystkiego co się da, z każdym uderzeniem. Nauka gry na perkusji, pod okiem właściwego pedagoga. to okazja do doskonalenia koordynacji ruchowej i podzielności uwagi.

Lekcje gry na perkusji w Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica prowadzimy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w trzech stopniach zaawansowania.

Konsultacje do szkoły – zanim dołączysz do grona uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica odbędziesz pierwszą lekcję konsultacyjną na danym instrumencie, Zobaczysz jak uczymy, wspólnie zaplanujemy dalsze kroki i wybierzemy odpowiednie dla Ciebie zajęcia, odpowiednią częstotliwość i stały termin lekcji. Standardowo lekcje odbywają się raz w tygodniu, jednak możliwe są też zajęcia w większej częstotliwości.

Cennik zajęć

Perkusja

Zajęcia indywidualne:
30 minut: 140 zł / miesiąc
45 minut: 160 zł / miesiąc

Dlaczego warto?

Tylko u nas zdobędziesz wykształcenie muzyczne potwierdzone
Międzynarodowym Certyfikatem Rockschool i ABRSM
.

·  u nas uczą wyłącznie sprawdzeni, aktywni muzycy, z bogatym doświadczeniem artystycznym i pełnym wykształceniem muzycznym.
·  program Twojej nauki dostosowujemy do Twoich potrzeb i stylu w jakim chcesz się specjalizować.
·  zdobędziesz doświadczenie sceniczne, poprzez Twój udział w cyklicznych koncertach, festiwalach i konkursach.
·  prowadzimy wypożyczalnię instrumentów muzycznych.
·  każdy uczeń otrzymuje Certyfikat Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica na trzech poziomach Starter, Advanced i Professional.

Co nas wyróżnia?

Certyfikaty międzynarodowe

ABRSM i Rockschool w zasięgu ręki...
Przygotuj się z nami!

Wypożyczalnia

Nie posiadasz instrumentu?
Teraz to nie kłopot!

Poziomy nauczania

Jesteś ciekaw jak uczymy?
Poznaj nas z bliska...

Poznaj naszych prowadzących

Kamil Kozłowski

zestaw perkusyjny / perkusjonalia

Aktywny muzyk, pedagog klasy instrumentów perkusyjnych Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica.

Współpracował z takimi zespołami jak: AMITI, Kłusowski&The Keenz czy Breeze. Brał udział w wielu projektach muzycznych m.in. Festiwal Rzeszowskie Święto Wokalne czy Ta ziemia od innych droższa. Perkusista zespołu rozrywkowego LolaBand.

Rafał Inglot

perkusja

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacja artystyczna. Muzyk sesyjny Groove Section obecnie współpracujący z Michałem Szpakiem. W przeszłości współpracował z rodziną Steczkowskich – uczestniczył również w projektach Pawła Steczkowskiego. Aktualnie muzyk Zespołu PECTUS z którym zdobył Słowika Publiczności na Sopot Festiwal 2008, Brązową premierę na festiwalu w Opolu 2008, Superjedynkę za debiut roku na festiwalu w Opolu. Wraz z zespołem wygrał program telewizyjny HIT Generator. Zagrał setki koncertów na profesjonalnej scenie muzycznej w kraju i poza granicami (Dubaj, USA). Aktualnie pedagog w klasie perkusji Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica.

Adrian Adamski

fortepian / keyboard / zespoły instrumentalne

Absolwent Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacja artystyczna oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie fortepianu i organów. Muzyk sesyjny Groove Section współpracującej obecniej z Michałem Szpakiem. Uczestnik Eurovision Song Contest w Sztokholmie oraz Konkursu Piosenki Polskiej Opole 2016. Adrian Adamski jest współzałożycielem i muzykiem zespołów MY BIKE i PECTUS. W przeszłości współpracował z zespołami VIR, Monstrum, Sling i Avatar. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Prowadzi zajęcia gry na keyboardzie i fortepianie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Daniel Lipiec

wokal jazzowy / śpiew rozrywkowy / emisja głosu

„śpiewanie jest sztuką, która zobowiązuje wokalistę do posiadania konkretnego przekazu, do wyrażania emocji poprzez słowo w duecie z muzyką.”

Wokalista, Absolwent Jazzu i muzyki estradowej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu.

Współpracował z zespołem Twoje Niebo z którym w 2012 roku obok Ewy Urygi, Andrzeja Lamperta i Janusza Szroma brał udział w nagrywaniu płyty „Twoje Niebo – Dzień Po Dniu”. Od 2012 roku współpracuje z klubem garnizonowym w Przemyślu.

Aktualności

Sukcesy rzeszowskiego zespołu Sweet Voices!

22 maja br. w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się Konkurs Regionu Podkarpackiego organizowany w ramach programu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska. Był to szczególny dzień dla prowadzonego przez Justynę Szela-Adamską Zespołu Sweet...

czytaj dalej

Zobacz naszych uczniów w akcji

Skontaktuj się z nami

Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych. Już od ponad 8 lat pomagamy spełniać artystyczne marzenia naszych uczniów. Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

9 + 1 =