nauka tańca dla dzieci rzeszów szkoła tańca dla dzieci rzeszów zajęcia taneczne dla dzieci rzeszów

Show Dance

Zajęcia taneczne w Szkole Pro Musica Rzeszów to wiele możliwości. U nas dzieci, młodzież i dorośli mogą rozwijać swoją taneczną pasję pod okiem znakomitych tancerzy, z bogatym doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym.

Formacje taneczne dla młodzieży i dzieci 7+

To zajęcia na których szczególny nacisk kładziemy na umiejętności swobodnej improwizacji muzyki i przekazaniu wyjątkowej historii opowiadanej ruchem. Wykorzystujemy elementy baletu, tańca współczesnego, jazzowego i akrobatyki. Wszytko po to by zaskoczyć widza. Zajęcia taneczne są niezwykle ekspresyjne i pozwalają na artystyczne wyrażenie siebie. Kształtujemy pamięć ruchową i koordynację oraz umiejętność koncentracji. Zajęcia poszerzone są o bardziej zaawansowane elementy stretchingu, mające na celu uelastycznienie wszystkich grup mięśniowych.

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po 45 min. w zależności od wybranej grupy.

Show Dance

Formacje taneczne dla młodzieży i dzieci 7+

Formacje taneczne dla Dzieci 4-6 lat

Dla dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat) proponujemy zajęcia taneczne, które odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po 45min. Są to zajęcia ruchowe z elementami tańca jazzowego, współczesnego, rytmiki, baletu oraz teatru tańca. Dodatkowo w ramach formacji tanecznych uczymy się elementów akrobatycznych niezbędnym w kierunku show dance. Dzieci współpracując ze sobą rozwijają świadomość przestrzenną oraz poczucie rytmu. Ponadto uczą się improwizacji ruchowej oraz oswajają się ze sceną. Dla dziecka będzie to prawdziwa, pełna przygód, podróż przez wiele gatunków muzycznych. Poza sprawnością ruchową będziemy poprzez muzykę wspierać rozwój wrażliwości na dźwięk, co będzie miało ogromny wpływ na jego dalszy rozwój.

Formacje taneczne dla Dzieci 4-6 lat

Zajęcia taneczne dla malucha

W grupie 2-3 latków zajęcia taneczne dla trwają 45 min. i odbywają się raz w tygodniu z udziałem rodziców. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy i polegają na współpracy dziecka z najbliższymi dla niego osobami – mamą i tatą, co pozwala na szybka aklimatyzację w nowym otoczeniu i łatwiejsze rozpoczęcie nauki tańca.

Nasze zajęcia są odpowiedzią na podstawowe potrzeby maluchów, jak: nauka prawidłowej postawy, podzielności uwagi, rozwijanie koordynacji psychoruchowej i prawidłowej wymowy. Podczas zajęć dzieci bawią się gestem, ruchem i słowem przy dźwiękach muzyki jazzowej, klasycznej. Zajęcia rozwijają niezwykle ważny element prawidłowego rozwoju dziecka w tym wieku – jakim jest integracja sensoryczna. Zajęcia stanowią wstęp do dalszej aktywności tanecznej dzieci – w formacjach tanecznych.

Zajęcia taneczne dla malucha

Aleksandra Szymańska

taniec współczesny

Jerzy Czosnyka

zajęcia teatralne i dykcja

Maciej Szela

śpiew klasyczny i rozrywkowy
emisja głosu / keyboard

Justyna Szela-Adamska

gitara klasyczna
zespoły wokalne

tagi:
zajęcia taneczne Rzeszów, nauka tanca Rzeszow, taniec Rzeszów, taniec nowoczesny Rzeszów, zajęcia taneczne dla dzieci Rzeszów, szkoła tańca Rzeszów, zespół taneczny Rzeszów, taniec dzieci, promusica,

”Wyrażam

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO