Show Dance

Zajęcia taneczne w Szkole Pro Musica to wiele możliwości. U nas dzieci, młodzież i dorośli mogą rozwijać swoją taneczną pasję pod okiem znakomitych tancerzy, z bogatym doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym. Zapraszamy na zajęcia Formacji Tanecznych, Hip-Hopu i Breakdance.

Formacje taneczne dla młodzieży i dzieci 7+

To zajęcia na których szczególny nacisk kładziemy na umiejętności swobodnej improwizacji muzyki i przekazaniu wyjątkowej historii opowiadanej ruchem. Wykorzystujemy elementy baletu, tańca współczesnego, jazzowego i akrobatyki. Wszytko po to by zaskoczyć widza. Zajęcia te są niezwykle ekspresyjne i pozwalają na artystyczne wyrażenie siebie. Kształtujemy pamięć ruchową i koordynację oraz umiejętność koncentracji. Zajęcia poszerzone są o bardziej zaawansowane elementy stretchingu, mające na celu uelastycznienie wszystkich grup mięśniowych. To muzyka modern, jazz, latino,

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po 45 min. w zależności od wybranej grupy.

Cennik zajęć

Show dance

45 minut: 100 zł / miesiąc
60 minut: 130 zł / miesiąc
w grupach do 15 osób

Formacje taneczne dla Dzieci 4-6 lat

Dla dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat) proponujemy zajęcia taneczne, które odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po 45min. Są to zajęcia ruchowe z elementami tańca jazzowego, współczesnego, rytmiki, baletu oraz teatru tańca. Dodatkowo w ramach formacji tanecznych uczymy się elementów akrobatycznych niezbędnym w kierunku show dance. Dzieci współpracując ze sobą rozwijają świadomość przestrzenną oraz poczucie rytmu. Ponadto uczą się improwizacji ruchowej oraz oswajają się ze sceną. Dla dziecka będzie to prawdziwa, pełna przygód, podróż przez wiele gatunków muzycznych. Poza sprawnością ruchową będziemy poprzez muzykę wspierać rozwój wrażliwości na dźwięk, co będzie miało ogromny wpływ na jego dalszy rozwój.

Dla malucha

W grupie 2-3 latków zajęcia dla trwają 45 min. i odbywają się raz w tygodniu z udziałem rodziców. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy i polegają na współpracy dziecka z najbliższymi dla niego osobami – mamą i tatą, co pozwala na szybka aklimatyzację w nowym otoczeniu i łatwiejsze rozpoczęcie nauki.

Nasze zajęcia są odpowiedzią na podstawowe potrzeby maluchów, jak: nauka prawidłowej postawy, podzielności uwagi, rozwijanie koordynacji psychoruchowej i prawidłowej wymowy. Podczas zajęć dzieci bawią się gestem, ruchem i słowem przy dźwiękach muzyki jazzowej, klasycznej. Zajęcia rozwijają niezwykle ważny element prawidłowego rozwoju dziecka w tym wieku – jakim jest integracja sensoryczna.

Zajęcia stanowią wstęp do dalszej aktywności tanecznej dzieci – w formacjach tanecznych.

Dla malucha to prawdziwa frajda!

Co nas wyróżnia?

Certyfikaty międzynarodowe

ABRSM i Rockschool w zasięgu ręki...
Przygotuj się z nami!

Wypożyczalnia

Nie posiadasz instrumentu?
Teraz to nie kłopot!

Poziomy nauczania

Jesteś ciekaw jak uczymy?
Poznaj nas z bliska...

Poznaj naszych prowadzących

Justyna Szela-Adamska

gitara / śpiew / zespoły wokalne

mgr sztuki , chórmistrz, dyrygent, pedagog.

Absolwentka Instytutu muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu solowego Anny Budzińskiej.

Prowadzi zajęcia dla najmłodszych, z gry na gitarze, lekcje śpiewu. Jej uczniowie jak również chóry są laureatami wielu konkursów i festiwali w kraju i za granicą. Obecnie dyrygent Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej.

Adrian Szydełko – bboy Karton

Street Dance

instruktor i tancerz uliczny, specjalizuje się w stylu breakdance (bboying) biorąc udział w zawodach i warsztatach z tancerzami z całego świata, w tym z prekursorami stylu breakdance w Ameryce – Mr Wiggles i Europie – bboy Storm. Poza tym czerpał wiedzę od takich tancerzy jak bboy Kid David, bboy Lilou, bboy Roxrite, bboy Neguin i wielu innych. Dwukrotnie brał udział w obozie tanecznym Street Dance Kemp w Czechach, gdzie zgromadzeni byli tancerze uliczni z całego świata. Poza breakdance’m na parkiecie czerpie radość z house’u, w którym się szkoli odkąd poznał pierwsze podstawowe kroki. Prowadził warsztaty dla młodzieży w domach kultury w Rzeszowie i Dębicy oraz zajęcia taneczne w klubie fitness w Sanoku. Zajął pierwsze miejsce na zawodach „Free your mind and do hip-hop”, pierwsze miejsce w kategorii footwork podczas 10tej rocznicy ekipy „Jump Step Crew” oraz drugie miejsce na zawodach „Bitwa o Stalową Matę”.

Jerzy Czosnyka

zajęcia teatralne i dykcja

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i Wrocławiu. Z sukcesami współpracował z teatrami we Wrocławiu, Rzeszowie i Słupsku. Reżyser i pedagog. Doskonale czuje się pracując z dziećmi i młodzieżą. Dla niego aktorstwo to przede wszystkim zabawa i niebywała przygoda.

Adrian Adamski

fortepian / keyboard / zespoły instrumentalne

Absolwent Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacja artystyczna oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie fortepianu i organów. Muzyk sesyjny Groove Section współpracującej obecniej z Michałem Szpakiem. Uczestnik Eurovision Song Contest w Sztokholmie oraz Konkursu Piosenki Polskiej Opole 2016. Adrian Adamski jest współzałożycielem i muzykiem zespołów MY BIKE i PECTUS. W przeszłości współpracował z zespołami VIR, Monstrum, Sling i Avatar. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Prowadzi zajęcia gry na keyboardzie i fortepianie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Aktualności

Sukcesy rzeszowskiego zespołu Sweet Voices!

22 maja br. w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się Konkurs Regionu Podkarpackiego organizowany w ramach programu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska. Był to szczególny dzień dla prowadzonego przez Justynę Szela-Adamską Zespołu Sweet...

czytaj dalej

Zobacz naszych uczniów w akcji

Skontaktuj się z nami

Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania skierowane do dzieci młodzieży i dorosłych. Już od ponad 8 lat pomagamy spełniać artystyczne marzenia naszych uczniów. Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

5 + 7 =