Skontaktuj się z nami

Zgłoś się na konsultację telefonicznie: 600 550 306 lub e-mail.
To pierwszy krok, by rozpocząć naukę w szkole Pro Musica Rzeszów.
Masz dodatkowe pytania? Jesteśmy po to, by Ci pomóc!

Konsultacje do szkoły

Przyjdź i zobacz jak uczymy! Poznaj naszych nauczycieli. Poczuj wyjątkową, rodzinną atmosferę! Umów się na konsultację w Pro Musica Rzeszów! To okazja by lepiej poznać Ciebie, Twoje umiejętności i predyspozycje. Konsultacja w Pro Musica to niezwykle przyjazna, bezstresowa forma egzaminu wstępnego, którego zaliczenie jest warunkiem przyjęcia w każdej specjalności.Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wspólnie zaplanujemy dalsze kroki…

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji zadań edukacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

  Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO

13 + 5 =

Jak do nas trafić

Pro Musica Szkoła Muzyki Rozrywkowej
Rzeszów, ul. Popiełuszki 26b

Pro Musica Szkoła Muzyki Rozrywkowej
Rzeszów, ul. Rejtana 30

Pro Musica Szkoła Muzyki Rozrywkowej
Chmielnik 243a

Kontakt Szkoła Muzyczna Rzeszów
3.9 (78.46%) z 13 opinii