Teatr i Dykcja

Dla dzieci

Nasze zajęcia to przede wszystkim fantastyczna zabawa. Pobudzamy kreatywność dziecka i rozbudzamy jego wyobraźnię poprzez pokazywanie całych historii bez użycia rekwizytów.

Poprzez zabawę uczymy się pokonywać nieśmiałość, zaakceptować siebie i swoje pomysły. Dodajemy odwagi, by jeszcze lepiej radzić sobie na scenie,  w grupie rówieśników i życiu codziennym. Ćwiczymy przy tym prawidłową wymowę, by mówienie i opowiadanie sprawiało nam prawdziwą radość.

Dla Młodzieży i Dorosłych

Zajęcia dla młodzieży oraz dorosłych przygotują Cię do zdawania na studia akturskie. Proponowane podczas zajęć ćwiczenia, krótkie scenki i zadania aktorskie uczą jak odnaleźć się na scenie i na niej zaistnieć.

·  Nauczysz się mówić wiersze i prozę
·  Dowiesz się jak ciekawie opowiadać anegdoty