zajęcia teatralne dla dzieci rzeszów
zajęcia teatralne dla dzieci rzeszów
zajęcia z aktorem rzeszów

Poprzez zabawę można osiągnąć naprawdę wiele. Dzięki niej dzieci chętniej pracują, uczą się i koncertują się na konkretnym zadaniu. Praca w małej grupie to z kolei nauka zdrowej rywalizacji w miłej i rodzinnej atmosferze. Podczas zajęć aktorskich w szkole Pro Musica Rzeszów dzieci uczą się, że każdy ich pomysł jest na wagę złota. Liczy się kreatywność i wyobraźnia. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby słoń schował się w pralce, a krokodyl pływał w wannie. Zajęcia teatralne z Jerzym Czosnyką pokazują dzieciom o wiele bardziej barwny świat, niż ten na ekranie komputera czy telewizora.

Zajęcia teatralne dla dzieci w szkole Pro Musica uczą otwartości, akceptacji pomysłów innych i współpracy w grupie. Zajęcia aktorskie nie wiążą się z przymusem występowania. Każdy z nas potrzebuje czasu by przyzwyczaić się do nowej sytuacji i móc powiedzieć „teraz ja”. Dziecko również. Z naszych doświadczeń wynika jednak, że najbardziej skryte dzieci potrafią bardzo szybko pokonać postawione przez samych siebie bariery strachu i wstydu. Na zajęciach aktorskich panuje doskonała atmosfera, co pomaga w osiąganiu małych i dużych sukcesów, a z drugiej strony powoduje, że ta doskonała zabawa mogłaby się nie kończyć.

„Gorąco polecam!!! Moje Dzieci już 2 lata temu uczęszczały na te zajęcia i były zachwycone. Pana Czosnykę nazywają „Jurek Ogórek”. Na każdych zajęciach słychać było śmiech i dzieciaki nie chciały sie rozstać z Aktorem. Zajęcia te nie tylko pomogły w prawidłowej wymowie, ale również otwierają wyobraźnię.” – mówi Magdalena Soboń

„Gorąco polecam te zajęcia. Moja córka uczestniczyła w nich i była bardzo zadowolona. Z każdych zajęć wychodziła (a właściwie wyciągałam ją) niezadowolona że to już koniec.” – mówi Magdalena Dąbrowska

Zajęcia teatralne to także nauka poprawnej wymowy. Dzieci chętnie powtarzają, naśladują i dobrze się bawią. Nie sadzamy dziecka sztywno na krzesełku u logopedy. Animujemy zabawę, działamy podczas ruchu, co pozytywnie wpływa na wywołanie i utrwalenie głosek, z którymi możemy mieć trudności.

Zadbajmy o przyszłość naszych dzieci. Pozwólmy im rozwijać się poza schematami. Zajęcia teatralne dla dzieci w szkole Pro Musica to doskonały wybór. Pierwsze zajęcia są niezobowiązujące w formie konsultacji. Po jej zakończeniu rodzic otrzymuje pełną informację, na podstawie której może podjąć decyzję o dalszym uczestnictwie w zajęciach. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 600 550 306.

Aktualności

Koncert Uczniów Pro Musica

Wielkie koncertowanie uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Rzeszów już 2 lutego w Galeria Rzeszów. Przyjdź i poczuj moc muzyki! Nie może Cię zabraknąć!

czytaj dalej

tagi: zajęcia teatralne dla dzieci, zajecia teatralne rzeszow, zajecia z aktorem rzeszow, akademia aktorska rzeszów, zajęcia logopedyczne dla dzieci rzeszow, logopeda rzeszow, Jerzy Czosnyka, promusica, szkoła aktorska rzeszów

 

 

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji zadań edukacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

 

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

 

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO

 

3 + 7 =

Zajęcia teatralne w Pro Musica to prawdziwa frajda!
5 (100%) z 2 opinii