zajęcia teatralne dla dzieci rzeszów
zajęcia z aktorem rzeszów

Poprzez zabawę można osiągnąć naprawdę wiele. Dzięki niej dzieci chętniej pracują, uczą się i koncertują się na konkretnym zadaniu. Praca w małej grupie to z kolei nauka zdrowej rywalizacji w miłej i rodzinnej atmosferze. Podczas zajęć aktorskich w szkole Pro Musica Rzeszów dzieci uczą się, że każdy ich pomysł jest na wagę złota. Liczy się kreatywność i wyobraźnia. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby słoń schował się w pralce, a krokodyl pływał w wannie. Zajęcia teatralne z Jerzym Czosnyką pokazują dzieciom o wiele bardziej barwny świat, niż ten na ekranie komputera czy telewizora.

Zajęcia teatralne dla dzieci w szkole Pro Musica uczą otwartości, akceptacji pomysłów innych i współpracy w grupie. Zajęcia aktorskie nie wiążą się z przymusem występowania. Każdy z nas potrzebuje czasu by przyzwyczaić się do nowej sytuacji i móc powiedzieć „teraz ja”. Dziecko również. Z naszych doświadczeń wynika jednak, że najbardziej skryte dzieci potrafią bardzo szybko pokonać postawione przez samych siebie bariery strachu i wstydu. Na zajęciach aktorskich panuje doskonała atmosfera, co pomaga w osiąganiu małych i dużych sukcesów, a z drugiej strony powoduje, że ta doskonała zabawa mogłaby się nie kończyć.

„Gorąco polecam!!! Moje Dzieci już 2 lata temu uczęszczały na te zajęcia i były zachwycone. Pana Czosnykę nazywają „Jurek Ogórek”. Na każdych zajęciach słychać było śmiech i dzieciaki nie chciały sie rozstać z Aktorem. Zajęcia te nie tylko pomogły w prawidłowej wymowie, ale również otwierają wyobraźnię.” – mówi Magdalena Soboń

„Gorąco polecam te zajęcia. Moja córka uczestniczyła w nich i była bardzo zadowolona. Z każdych zajęć wychodziła (a właściwie wyciągałam ją) niezadowolona że to już koniec.” – mówi Magdalena Dąbrowska

Zajęcia teatralne to także nauka poprawnej wymowy. Dzieci chętnie powtarzają, naśladują i dobrze się bawią. Nie sadzamy dziecka sztywno na krzesełku u logopedy. Animujemy zabawę, działamy podczas ruchu, co pozytywnie wpływa na wywołanie i utrwalenie głosek, z którymi możemy mieć trudności.

Zadbajmy o przyszłość naszych dzieci. Pozwólmy im rozwijać się poza schematami. Zajęcia teatralne dla dzieci w szkole Pro Musica to doskonały wybór. Pierwsze zajęcia są niezobowiązujące w formie konsultacji. Po jej zakończeniu rodzic otrzymuje pełną informację, na podstawie której może podjąć decyzję o dalszym uczestnictwie w zajęciach. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 600 550 306.

tagi: zajęcia teatralne dla dzieci, zajecia teatralne rzeszow, zajecia z aktorem rzeszow, akademia aktorska rzeszów, zajęcia logopedyczne dla dzieci rzeszow, logopeda rzeszow, Jerzy Czosnyka, promusica, szkoła aktorska rzeszów

Zajęcia teatralne w Pro Musica to prawdziwa frajda!