nauka śpiewu rzeszów lekcje śpiewu rzeszów promusica śpiew klasyczny rzeszów

koncert uczniów Pro Musica | nauka śpiewu wokal Rzeszów

Wokal Jazzowy

i Rozrywkowy

Twórz własne interpretacje utworów rozrywkowych i jazzowych pod kierunkiem wybitnych, stale koncertujących pedagogów śpiewu, absolwentów Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

Nasi uczniowie co roku zajmują czołowe miejsca na prestiżowych konkursach i festiwalach oraz cieszących się ogromną popularnością talent show tj. X Factor, The Voice of Poland czy Mam Talent. Zyskujesz nieograniczone możliwości swojego rozwoju. Poznasz skale jazzowe i bluesowe, techniki wokalne oraz nauczysz się świadomie nimi operować, co doda Twojej prezentacji niepowtarzalnego stylu.

Śpiew Klasyczny

Klasyczna technika wokalna to podstawa, z której czerpią promotorzy współczesnych technik tj. Speach Level Singing, Natural Voice Perfection czy Complete Vocal Technic. To baza, która pozwala odnaleźć swoje prawdziwe wokalne „Ja”. Zyskujesz swobodę w wykonywaniu muzyki klasycznej, rozrywkowej czy partii musicalowych. Wybitny wokalista to wokalista uniwersalny potrafiący dostosować się do każdej sytuacji.

Najwybitniejsze osobistości muzyki rozrywkowej pobierają lekcje śpiewu klasycznego, co sprawia że cieszą się zdrowym i niezwykle sprawnym głosem przez długie lata.

koncert uczniów Pro Musica | nauka śpiewu wokal Rzeszów

Wokal Jazzowy

i Rozrywkowy

Śpiew Klasyczny

nauka śpiewu rzeszów lekcje śpiewu rzeszów promusica

na zdjęciu: Diana Szeliga | koncert uczniów Pro Musica | nauka śpiewu Rzeszów emisja głosu

Emisja Głosu

Stawiamy na technikę… Głos ludzki jest żywym instrumentem. Jedynym na całe życie. Dlatego tak ważne jest. by o niego dbać, a będzie służył całe lata.

Prawidłowa emisja głosu jest podstawą dla każdego wokalisty, oraz tych, którzy na co dzień pracują głosem: nauczycieli, aktorów, dziennikarzy. To klucz do zrozumienia siebie i osiągnięcia Twojego sukcesu. Poznasz zasady oddychania przeponowego i zaprzyjaźnisz się ze swym naturalnym brzmieniem głosu. Doskonalimy przy tym właściwy rezonans, intonację, dykcję i artykulację, wyrównujemy rejestry głosu i poszerzamy skalę.

Prawidłową emisję głosu wypracujesz wyłącznie na zajęciach indywidualnych lub duetach. Zyskujesz pełną swobodę posługiwania się swoim głosem – pewność, że robisz to dobrze.

Jak wybrać odpowiedniego nauczyciela? Posłuchaj jak śpiewa, sprawdź jakie ma doświadczenie, sukcesy i kwalifikacje.

na zdjęciu: Diana Szeliga | koncert uczniów Pro Musica | nauka śpiewu emisja głosu Rzeszów

Emisja Głosu

nauka śpiewu dla dzieci rzeszów lekcje śpiewu dla dzieci rzeszów promusica

koncert uczniów Pro Musica | nauka śpiewu wokal dla dzieci Rzeszów

Wokal Dla Dzieci

Piosenka dziecięca pozwala na stopniowe i uważne rozwijanie talentu wokalnego dziecka. Wymaga to wyjątkowej delikatności i dbałości o szczegóły, gdyż krtań dziecka jest ciągle w fazie wzrostu. Lekcje śpiewu dla dzieci to połączenie ćwiczeń i zabaw wokalnych i słuchowych oraz utworów dostosowanych do wieku dziecka. Nie prześpiewujemy utworów. Uczymy prawidłowych nawyków poprzez zabawę i wspólnie odnajdujemy w tym radość.

Pamiętaj – nic za wszelką cenę. W Pro Musica mówimy wprost czy dziecko jest gotowe by rozpocząć naukę od zaraz, czy lepiej poczekać. Jeżeli dziecko ma predyspozycje, ale boi się lub jest nieśmiałe może zostać zaproszone do zespołu Sweet Voices, gdzie rozśpiewa się, przełamie początkowe bariery i otworzy się w towarzystwie rówieśników. Decyzja o nauce indywidualnej musi być konsekwencją pewnego rodzaju dojrzałości do odbywania zajęć i otwartości dziecka. Zajęcia śpiewu dla dziecka muszą przynosić mu radość, wtedy efekty są widoczne najszybciej! Na każdym etapie nauki możesz liczyć na naszą pomoc.

Wybierając naukę śpiewu w szkole muzycznej Pro Musica w Rzeszowie obierasz ścieżkę w zgodzie ze swoim zdrowiem, prowadzącą Cie do Twoich marzeń!

koncert uczniów Pro Musica | nauka śpiewu wokal dla dzieci Rzeszów

Wokal Dla Dzieci

magda skubisz lekcje wokalu rzeszów

Magdalena Skubisz

wokal jazzowy
śpiew rozrywkowy
emisja głosu

maciej szela szkoła muzyczna pro musica rzeszów

Maciej Szela

śpiew klasyczny i rozrywkowy
emisja głosu / keyboard

justyna szela adamska szkoła muzyczna promusica rzeszów

Justyna Szela-Adamska

gitara klasyczna
zespoły wokalne

tagi:
nauka śpiewu Rzeszów, emisja głosu, lekcje śpiewu Rzeszów, jak ćwiczyć wokal, lekcje wokalu, nauczyciel śpiewu Rzeszów, nauka śpiewu klasycznego, nauka śpiewu operowego, Magda Skubisz, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.

”Wyrażam

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO