Poznaj nauczycieli Pro Musica Rzeszów

adrian adamski szkoła muzyczna pro musica rzeszów

Adrian Adamski

keyboard / fortepian

Absolwent Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie fortepianu i organów. Muzyk Groove Section współpracującej obecniej z Michałem Szpakiem. Uczestnik Eurovision Song Contest w Sztokholmie oraz Konkursu Piosenki Polskiej Opole 2016. Adrian Adamski jest współzałożycielem zespołów MY BIKE i PECTUS. W przeszłości współpracował z zespołami VIR, Monstrum, Sling i Avatar. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Prowadzi zajęcia gry na keyboardzie i fortepianie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w szkole muzycznej Pro Musica Rzeszóe.

maciej szela szkoła muzyczna pro musica rzeszów

Maciej Szela

śpiew klasyczny i rozrywkowy, emisja głosu, keyboard

Pedagog śpiewu solowego Pro Musica Rzeszów, trener emisji głosu w zespołach chóralnych. Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. W latach 2015-2017 był również pedagogie śpiewu solowego w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Mielcu.

Animator kultury. Koordynator organizacyjny Programu Narodowego Centrum Kultury Śpiewająca Polska na Województwo Podkarpackie w latach 2013-2015. Producent ogólnopolskich wydarzeń artystycznych w tym: PGE Rzeszów Art Festival 2015, którego Gwiazdą była Natalia Kukulska, IV Rzeszowskie Święto Wokalne 2014 z udziałem Justyny Steczkowskiej oraz III Rzeszowskie Święto Wokalne 2013. Pomysłodawca i koordynator szeregu programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Wydawca płyt młodych, wyróżniających się artystów: Wojciecha Baranowskiego oraz duetu Kuba&Sabina, znanych z telewizyjnych show The Voice of Poland i Mam talent. 

Koordynator zespołu wokalnego Sweet Voices w Rzeszowie

 

 

aleksandra prucnal pyrcz szkoła muzyczna pro musica rzeszów

Natalia Marut

flet poprzeczny

Muzyka jest jej pasją, którą z ogromną radością dzieli się z dziećmi i młodzieżą. Pedagog w klasie fletu poprzecznego szkoły muzycznej Pro Musica. Jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II w Rzeszowie. Obecnie studentka Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Pełna energii i radości, nauczyciel z doskonałym podejściem do ucznia. Stale koncertujący muzyk. Na swoim koncie ma liczne koncerty we Francji i Włoszech oraz trasę koncertową muzyki filmowej – „Władca Pierścieni”.

aleksandra szymańska nauka tańca pro musica rzeszów

Aleksandra Szymańska

taniec współczesny

tancerka, choreograf, pedagog całkowicie oddany dzieciom

Jako tancerka związana była z zespołem Volta. Ukończyła studia na kierunku Rytmika na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jest również absolwentką studiów z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Sztuka jest jej życiową pasją, którą pragnie dzielić się z dziećmi i młodzieżą. Interesuje się przede wszystkim projektami, w których wykorzystywane jest przenikanie się plastyki, śpiewu, tańca i teatru.

magda skubisz lekcje wokalu rzeszów

Magdalena Skubisz

wokal jazzowy, śpiew rozrywkowy, emisja głosu

Magda Skubisz ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, kierunek wokalny), od 2009 roku jest pedagogiem w Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica w Rzeszowie. Wśród jej uczniów jest kilkunastu absolwentów, kontynuujących naukę na wyższych uczelniach o profilu wokalnym, zwycięzców ogólnopolskich konkursów piosenki, a także uczestników popularnych talent-show, m.in. „Mam talent” (Sabina Kurek-Delikat) i „Voice of Poland” (Arkadiusz Kłusowski, Kamil Bijoś, Kacper Leśniewski, Daniel Lipiec, Sylwia Łyko).

Jako wokalistka koncertowała m.in. z Urszulą Dudziak. Obecnie, prowadzi liczne warsztaty wokalne na terenie całej Polski oraz współpracuje z aktorami „Teatru Maska” i „Teatru im. Wandy Siemaszkowej”. Jest również autorką opracowania wokalnego do koncertu muzyki żydowskiej „Hava Nagila Raysha”, spektaklu wielokrotnie prezentowanego na podkarpackich scenach oraz w krakowskim „Kijów Centrum”.

W roku 2012 Magda Skubisz otrzymała statuetkę Estrady Rzeszowskiej, m.in. za „wyznaczanie wysokich standardów w tworzeniu i promowaniu sztuki oraz wkład w rozwój kultury Województwa Podkarpackiego”. W roku 2014 została laureatką Nagrody Zarządu Województwa Podkarpackiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury.

justyna szela adamska szkoła muzyczna promusica rzeszów

Justyna Szela-Adamska

gitara klasyczna zespoły wokalne

Doktorantka Uniwersytetu Kazimierza WIelkiego w Bydgoszczy, chórmistrz, dyrygent, pedagog.

Absolwentka Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu solowego Anny Budzińskiej.

Jej zespoły chóralne 35-krotnie stawały na najwyższych stopniach podium na festiwalach w kraju i za granicą.

Jest pomysłodawcą i dyrygentem utworzonej w 2017 roku rodziny zespołów wokalnych Sweet Voices, objętej Honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

Łukasz Kobiałka

fortepian i keyboard

Pianista i dyrygent z pasją i ogromnym muzycznym sercem. Absolwent Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wcześniej z wyróżnieniem ukończył także Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w Lubaczowie w klasie fortepianu oraz Studium Muzyki Liturgicznej w Rzeszowie. Muzyk, który nie boi się wyzwań. Brał udział w międzynarodowym projekcie „Visegrad Choral Bridges II” realizowanym w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Obecnie pedagog w klasie instrumentów klawiszowych Pro Musica oraz asystent w rodzinie dziecięcych zespołów wokalnych Sweet Voices

 

 

jerzy czosnyka zajęcia teatralne nauka dykcji zajęcia aktorskie rzeszów

Jerzy Czosnyka

zajęcia teatralne i dykcja

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i Wrocławiu.

Z sukcesami współpracował z teatrami we Wrocławiu, Rzeszowie i Słupsku. Reżyser i pedagog. Doskonale czuje się pracując z dziećmi i młodzieżą. Dla niego aktorstwo to przede wszystkim zabawa i niebywała przygoda.

karol godek nauka gry na gitarze rzeszów

Karol Godek

gitara klasyczna

 

Szkolił się pod okiem najlepszych muzyków w Polsce, przez wiele lat biorąc udział w różnorakich warsztatach muzycznych na terenie całego kraju. W 2013 roku otrzymał nagrodę dla 'Najlepiej zapowiadającego się gitarzysty’ międzynarodowego festiwalu Blues nad Bobrem. Występował na jednej scenie z takimi muzykami jak Marek Raduli, Marek Napiórkowski czy Wojciech Pilichowski. Udzielał się w wielu zespołach – 'Tymczasowi’, 'Polytonia’, 'Superkolektyw’, 'Erannie’. Obecnie jest zaangażowany w takie zespoły jak warszawski 'Al Bert’, rzeszowski 'Progres’ czy projekt wokalistki z Nowego Sącza – Gosi Saraty. Absolwent Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

rafał zapaśnik nauka gry na gitarze rzeszów

Maciej Jurczak

gitara klasyczna, elektryczna

Gitarzysta i pedagog z pasją. Absolwent Edukacji Muzycznej na PWSZ w Sanoku. Obecnie student Jazzu i muzyki rozrywkowej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Muzyk związany z Majewski Cirkus Orchestra koncertował z grupą m.in. w Szwecji, Francji, Holandii. Zdobywca indywidualnego wyróżnienia podczas Galicja Blues Festival 2009 oraz laureat Rock Oil Festival 2012.

„Lubuję się w wielu gatunkach muzycznych z czego jego największą miłością jest blues.”

 

marek kindrat lekcje gry na gitarze rzeszów

Marek Kindrat

gitara / perkusja

Marek Kindrat jest absolwentem Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna. Obecnie studiuje Jazzu i muzyki estradowej na tej samej uczelni. Ukończył także Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie.

Koncertujący gitarzysta oraz perkusista. Współpracował z zespołami „Twoje Niebo” czy „Mr. TnT”, „Black Chasm”. Współtworzył oprawę muzyczną Festiwalu ,,Pan jest z Tobą” w Belozem (Bułgaria). Laureat Grand Prix podczas Festiwalu ,,Roztocze Rock Festival” w Lubaczowie.

Aktywnie uczestniczy w licznych projektach muzycznych, m.in.: ,,Tribute to Łobaszewska”, Warsztaty Gospel w Rzeszowie.

kamil kozłowski nauka gry na perkusji pro musica rzeszów

Kamil Kozłowski

zestaw perkusyjny / perkusjonalia

Aktywny muzyk, pedagog klasy instrumentów perkusyjnych Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica. Absolwent Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego w specjalności Muzyka Estradowa.

Współpracował z takimi zespołami jak: AMITI, Kłusowski&The Keenz czy Breeze. Brał udział w wielu projektach muzycznych m.in. Festiwal Rzeszowskie Święto Wokalne czy Ta ziemia od innych droższa. Perkusista zespołu rozrywkowego LolaBand.

Ucz się z najlepszymi – Ucz się w Pro Musica Rzeszów

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji zadań edukacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

 

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

 

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO

 

14 + 11 =