Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne. W Pro Musica Rzeszów był to fantastyczny czas, pełen radości, uśmiechu i wspaniałej zabawy! W każdy dzień odkrywaliśmy coś nowego, poznawaliśmy się, a przy okazji mogliśmy odnaleźć nasze własne artystyczne „ja”. Były spotkania z ciekawymi osobami, a także najróżniejsze wyzwania.

Ferie w Pro Musica były całkowicie analogowe. Bez komputera też można się fantastycznie bawić. Czerpaliśmy pełnymi garściami z bycia razem. Celem zajęć było przede wszystkim poznanie siebie i swoich możliwości. Docenialiśmy indywidualizm, nie zapominając przy tym o współpracy, rozmowie, kompromisach i zdrowej rywalizacji. Pracowaliśmy nad umiejętnościami, które dzieci z pewnością wykorzystają na co dzień.. Pobudzaliśmy dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, pokonując przy tym bariery, strach, niepewność przed pokazaniem siebie, czy oceną innych.

Połączyła nas pasja, która pozwoliła nam się lepiej zrozumieć. Zajęcia taneczne i plastyczne, warsztaty aktorskie, keyboardowe i perkusyjne, zabawy z psychologiem pokazały dzieciom wiele nowych możliwości.

Podczas zajęć gościliśmy także mgr inż. arch. kraj. Zuzannę i Rafała Szela ( www.erzetka.pl ), którzy poprowadzili warsztaty projektowania, oraz opowiedzieli o pracy architekta.

Zajęcia prowadzili pedagodzy: Justyna Szela-Adamska, Jerzy Czosnyka, Adrian Adamski, Kamil Kozłowski, Aleksandra Szymańska i Klaudia Rejman.

Aktualności

Koncert Uczniów Pro Musica

Wielkie koncertowanie uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Rzeszów już 2 lutego w Galeria Rzeszów. Przyjdź i poczuj moc muzyki! Nie może Cię zabraknąć!

czytaj dalej

tagi: półkonie dla dzieci rzeszów, zajęcia dla dzieci rzeszów, zajęcia na ferie, obozy artystyczne, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji zadań edukacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

 

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

 

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO

 

5 + 5 =

Radość, Uśmiech i zabawa! Ferie w Pro Musica!
4 (80%) z 10 opinii