Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne. W Pro Musica Rzeszów był to fantastyczny czas, pełen radości, uśmiechu i wspaniałej zabawy! W każdy dzień odkrywaliśmy coś nowego, poznawaliśmy się, a przy okazji mogliśmy odnaleźć nasze własne artystyczne „ja”. Były spotkania z ciekawymi osobami, a także najróżniejsze wyzwania.

Ferie w Pro Musica były całkowicie analogowe. Bez komputera też można się fantastycznie bawić. Czerpaliśmy pełnymi garściami z bycia razem. Celem zajęć było przede wszystkim poznanie siebie i swoich możliwości. Docenialiśmy indywidualizm, nie zapominając przy tym o współpracy, rozmowie, kompromisach i zdrowej rywalizacji. Pracowaliśmy nad umiejętnościami, które dzieci z pewnością wykorzystają na co dzień.. Pobudzaliśmy dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, pokonując przy tym bariery, strach, niepewność przed pokazaniem siebie, czy oceną innych.

Połączyła nas pasja, która pozwoliła nam się lepiej zrozumieć. Zajęcia taneczne i plastyczne, warsztaty aktorskie, keyboardowe i perkusyjne, zabawy z psychologiem pokazały dzieciom wiele nowych możliwości.

Podczas zajęć gościliśmy także mgr inż. arch. kraj. Zuzannę i Rafała Szela ( www.erzetka.pl ), którzy poprowadzili warsztaty projektowania, oraz opowiedzieli o pracy architekta.

Zajęcia prowadzili pedagodzy: Justyna Szela-Adamska, Jerzy Czosnyka, Adrian Adamski, Kamil Kozłowski, Aleksandra Szymańska i Klaudia Rejman.

Aktualności

Zajęcia wakacyjne dla dzieci / Półkolonie

Zajęcia szyte na miarę ciekawości Twojego dziecka! Półkolonie dla dzieci w Pro Musica Rzeszów to możliwość odkrywania siebie i swoich możliwości. Połączenie zabawy ze zdobywaniem nowych umiejętności.

czytaj dalej

tagi: półkonie dla dzieci rzeszów, zajęcia dla dzieci rzeszów, zajęcia na ferie, obozy artystyczne, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

2 + 15 =

Radość, Uśmiech i zabawa! Ferie w Pro Musica!
4 (80%) z 10 opinii