Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne. W Pro Musica Rzeszów był to fantastyczny czas, pełen radości, uśmiechu i wspaniałej zabawy! W każdy dzień odkrywaliśmy coś nowego, poznawaliśmy się, a przy okazji mogliśmy odnaleźć nasze własne artystyczne „ja”. Były spotkania z ciekawymi osobami, a także najróżniejsze wyzwania.

Ferie w Pro Musica były całkowicie analogowe. Bez komputera też można się fantastycznie bawić. Czerpaliśmy pełnymi garściami z bycia razem. Celem zajęć było przede wszystkim poznanie siebie i swoich możliwości. Docenialiśmy indywidualizm, nie zapominając przy tym o współpracy, rozmowie, kompromisach i zdrowej rywalizacji. Pracowaliśmy nad umiejętnościami, które dzieci z pewnością wykorzystają na co dzień.. Pobudzaliśmy dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, pokonując przy tym bariery, strach, niepewność przed pokazaniem siebie, czy oceną innych.

Połączyła nas pasja, która pozwoliła nam się lepiej zrozumieć. Zajęcia taneczne i plastyczne, warsztaty aktorskie, keyboardowe i perkusyjne, zabawy z psychologiem pokazały dzieciom wiele nowych możliwości.

Podczas zajęć gościliśmy także mgr inż. arch. kraj. Zuzannę i Rafała Szela ( www.erzetka.pl ), którzy poprowadzili warsztaty projektowania, oraz opowiedzieli o pracy architekta.

Zajęcia prowadzili pedagodzy: Justyna Szela-Adamska, Jerzy Czosnyka, Adrian Adamski, Kamil Kozłowski, Aleksandra Szymańska i Klaudia Rejman.

Zajęcia wakacyjne dla dzieci / Półkolonie

Zajęcia szyte na miarę ciekawości Twojego dziecka! Półkolonie dla dzieci w Pro Musica Rzeszów to możliwość odkrywania siebie i swoich możliwości. Połączenie zabawy ze zdobywaniem nowych umiejętności.

tagi: półkonie dla dzieci rzeszów, zajęcia dla dzieci rzeszów, zajęcia na ferie, obozy artystyczne, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.

Radość, Uśmiech i zabawa! Ferie w Pro Musica!