WAKACJE ODKRYWCÓW w Pro Musica, to szansa na poznanie piękna otaczającego nas świata i samego siebie. Uwalniamy kreatywność dziecka. Uruchamiamy jego nieograniczoną wyobraźnię. Uczymy akceptacji siebie i pomysłów innych, współpracy i zdrowej rywalizacji. Dajemy okazję do próbowania, doświadczania i improwizowania.

…a wszystko to w doskonałej rodzinnej atmosferze, wśród nowych fantastycznych przyjaciół.

Półkolonie / zajęcia wakacyjne dla dzieci odbywają się w godzinach 8.00-16.00 w grupach wiekowych dla dzieci od 6-11 lat i młodzieży 12-15 lat.

Turnusy: 25 VI – 1 VII / 9-13 VII / 16-20 VII / 23-27 VIII / 30 VII – 3 VIII

Miejsce spotkań: Rzeszów, ul. Popiełuszki 26b.

Zapytaj o półkolonie w Pro Musica – Informacje i zapisy: 600 550 306

Program zajęć:

uczymy się języka angielskiego z Native Speakerami z USA! Goście przygotowali dla dzieci fantastyczne gry, zabawy, które zachęcają je do rozmowy, naśladowania, powtarzania i poznawania nowego słownictwa „w akcji”.

codziennie duża dawka sportu! Wyzwania sportowe to okazja, by dać upust drzemiącej w dzieciach energii. Przed dziećmi nieoczywiste konkurencje sportowe pozwalające na współpracę, jak i zdrową rywalizację.

poznajemy kulturę i dawne zwyczaje Podkarpacia. Wspólnie upieczemy proziaki, ulepimy garnki i posłuchamy fantastycznych opowieści. Dotkniemy historii i codzienności z dawnych lat. Wszystko to w Bieszczadzkiej Szkole Rzemiosła w Uhercach Mineralnych lub Skansenie w Kolbuszowej (w zależności od wieku dzieci i turnusu).

poznamy swoje artystyczne „ja”! Podczas zajęć wokalnych, aktorskich i tanecznych poznamy swoje nowe możliwości. Tutaj każdy pomysł jest fajny. Improwizując uczymy się akceptacji innych, pokonujemy bariery i strach. Prezentujemy to co czujemy, a pełni pasji nauczyciele pomogą nam wykorzystać w pełni nasz artystyczny potencjał.

ruszamy w teren! To okazja do wspólnych spacerów, zabawy w podchody, czy wspinaczki w parku linowym. W programie także wycieczki: Drezyny Rowerowe + Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła w Uhercach Mineralnych / Skansen w Kolbuszowej lub Park Linowy (w zależności od wieku dziecka) zakończone wspólnym ogniskiem.

WAKACJE ODKRYWCÓW pozwalają dotknąć wielu nowych dziedzin i pobudzają do aktywności. Dzieci, podążając śladem zagadki, niczym Sherlock Holmes odkryją wakacyjną tajemnicę. Każde rozwiązane zadanie zbliża drużynę do jej rozwiązania, dzięki pojawiającym się nowym tropom.

Opłata: 450zł/tydzień.

opłata obejmuje:

– codziennie jednodaniowy, gorący posiłek (Restauracja Grota),
– napoje bez ograniczeń,
– opiekę wykwalifikowanej kadry.
– ubezpieczenie
– koszty wycieczki, biletów wstępu etc.

Rodzice i rodzeństwo turnusu może wziąć udział w wycieczce za dodatkową opłatą.Na życzenie możliwość organizacji zajęć indywidualnych z Native Speakerem, lekcji śpiewu i gry na instrumentach za dodatkową opłatą.Program turnusów może ulec zmianie mając na uwadze warunki atmosferyczne i potrzeby dzieci.

To doskonała zabawa, która uczy i wszechstronnie rozwija osobowość, wrażliwość i umiejętności każdego dziecka.

Zapytaj o półkolonie w Pro Musica – Informacje i zapisy: 600 550 306

tagi: półkonie dla dzieci rzeszów, zajęcia dla dzieci rzeszów, zajęcia na wakacje, obozy artystyczne, promusica, szkoła muzyczna Rzeszów.

Zajęcia wakacyjne dla dzieci / Półkolonie
3.9 (78.33%) z 12 opinii