Po szkole wcale nie musi być już nudno! Zgłoś się na zajęcia muzyczne, taneczne lub teatralne w szkole Pro Musica Rzeszów!

Nauczanie to nasza pasja – zapraszamy dzieci, młodzież dorosłych. W szkole Pro Musica prowadzimy zajęcia muzyczne, taneczne i teatralne. O rozwój Twoich umiejętności zadba zespół pedagogów, którzy chętnie wskażą Ci drogę i staną się Twym oparciem w drodze by spełniać swoje marzenia. Program Twojej nauki dostosowujemy do Twoich potrzeb i stylu w jakim chcesz się specjalizować. Zajęcia prowadzimy indywidualnie oraz w małych grupach.

Konsultacje do Szkoły

Zanim dołączysz do grona uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica umów się na konsultację, Zobaczysz jak uczymy, wspólnie zaplanujemy dalsze kroki i wybierzemy odpowiednie dla Ciebie zajęcia, odpowiednią częstotliwość i stały termin lekcji. Konsultacja powie nam także coś więcej o Twoich umiejętnościach i predyspozycjach. Przyjęcie do grona uczniów szkoły wiąże się z pozytywnym zaliczeniem egzaminu wstępnego podczas konsultacji. Nie martw się jednak. To bardzo przyjazna i bezstresowa forma. Do zobaczenia na konsultacjach!

Wybierz specjalność dla siebie:

fortepian, keyboard, flet poprzecznygitara elektryczna, gitara basowa, gitara klasyczna, perkusjawokal rozrywkowy i jazzowy, śpiew klasyczny, emisja głosu, taniec show dance, zajęcia teatralne i dykcja.

Z naszą pomocą zdobędziesz doświadczenie sceniczne, poprzez Twój udział w cyklicznych koncertach, festiwalach i konkursach. Jeżeli wybierasz się do Mam Talent, X-Factor, Must be the Music? Chcesz zdawać na Akademię Muzyczną? Możesz na nas liczyć! Pomożemy Ci zrealizować Twoje plany: doradzimypomożemyprzygotujemy, by spełniły się Twoje marzenia.

Szkoła Pro Musica to unikalne przeżycia, nowe znajomości, pasja i wiele nowych wyzwań. Zadzwoń i umów się konsultację w naszej szkole…

W przypadku pytań chętnie służymy pomocą pod nr tel.: 600 550 306 lub mailowo.

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji zadań edukacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

 

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Szkoła Muzyki Rozrywkowej Pro Musica Justyna Szela-Adamska z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: info@promusica.edu.pl.

 

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej RODO

 

9 + 11 =

4,2/5 - (38 votes)