Poznaj nauczycieli Pro Musica Rzeszów

adrian adamski szkoła muzyczna pro musica rzeszów

Adrian Adamski

keyboard / fortepian

Absolwent Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie fortepianu i organów. Muzyk Groove Section współpracującej obecniej z Michałem Szpakiem. Uczestnik Eurovision Song Contest w Sztokholmie oraz Konkursu Piosenki Polskiej Opole 2016. Adrian Adamski jest współzałożycielem zespołów MY BIKE i PECTUS. W przeszłości współpracował z zespołami VIR, Monstrum, Sling i Avatar. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Prowadzi zajęcia gry na keyboardzie i fortepianie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w szkole muzycznej Pro Musica Rzeszóe.

maciej szela szkoła muzyczna pro musica rzeszów

Maciej Szela

śpiew klasyczny i rozrywkowy, emisja głosu, keyboard

Pedagog śpiewu solowego Pro Musica Rzeszów, trener emisji głosu w zespołach chóralnych. Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. W latach 2015-2017 był również pedagogie śpiewu solowego w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Mielcu.

Animator kultury. Koordynator organizacyjny Programu Narodowego Centrum Kultury Śpiewająca Polska na Województwo Podkarpackie w latach 2013-2015. Producent ogólnopolskich wydarzeń artystycznych w tym: PGE Rzeszów Art Festival 2015, którego Gwiazdą była Natalia Kukulska, IV Rzeszowskie Święto Wokalne 2014 z udziałem Justyny Steczkowskiej oraz III Rzeszowskie Święto Wokalne 2013. Pomysłodawca i koordynator szeregu programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Wydawca płyt młodych, wyróżniających się artystów: Wojciecha Baranowskiego oraz duetu Kuba&Sabina, znanych z telewizyjnych show The Voice of Poland i Mam talent. 

Koordynator zespołu wokalnego Sweet Voices w Rzeszowie

 

 

aleksandra prucnal pyrcz szkoła muzyczna pro musica rzeszów

Aleksandra Pyrcz-Prucnal

flet poprzeczny

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie Fletu poprzecznego.

Muzyk orkiestrowy w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Współpracowała z Sopocką Orkiestrą Kameralną oraz Orkiestrą Symfoników Gdańskich. Występowała z takimi gwiazdami jak Anna Wyszkoni, Lady Pank, Coma. Uczestniczyła w nagraniach studyjnych płyty Coma Symfonicznie. Swój warsztat doskonaliła podczas kursów mistrzowskich pod okiem wybitnych  flecistów Petera Lukasa Grafa oraz Łukasza Długosza.

Pedagog z powołania. Nauczyciel Pro Musica Rzeszów oraz Państwowych i Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia.

aleksandra szymańska nauka tańca pro musica rzeszów

Aleksandra Szymańska

taniec współczesny

tancerka, choreograf, pedagog całkowicie oddany dzieciom

Jako tancerka związana była z zespołem Volta. Ukończyła studia na kierunku Rytmika na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jest również absolwentką studiów z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Sztuka jest jej życiową pasją, którą pragnie dzielić się z dziećmi i młodzieżą. Interesuje się przede wszystkim projektami, w których wykorzystywane jest przenikanie się plastyki, śpiewu, tańca i teatru.

magda skubisz lekcje wokalu rzeszów

Magdalena Skubisz

wokal jazzowy, śpiew rozrywkowy, emisja głosu

Magda Skubisz ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, kierunek wokalny), od 2009 roku jest pedagogiem w Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica w Rzeszowie. Wśród jej uczniów jest kilkunastu absolwentów, kontynuujących naukę na wyższych uczelniach o profilu wokalnym, zwycięzców ogólnopolskich konkursów piosenki, a także uczestników popularnych talent-show, m.in. „Mam talent” (Sabina Kurek-Delikat) i „Voice of Poland” (Arkadiusz Kłusowski, Kamil Bijoś, Kacper Leśniewski, Daniel Lipiec, Sylwia Łyko).

Jako wokalistka koncertowała m.in. z Urszulą Dudziak. Obecnie, prowadzi liczne warsztaty wokalne na terenie całej Polski oraz współpracuje z aktorami „Teatru Maska” i „Teatru im. Wandy Siemaszkowej”. Jest również autorką opracowania wokalnego do koncertu muzyki żydowskiej „Hava Nagila Raysha”, spektaklu wielokrotnie prezentowanego na podkarpackich scenach oraz w krakowskim „Kijów Centrum”.

W roku 2012 Magda Skubisz otrzymała statuetkę Estrady Rzeszowskiej, m.in. za „wyznaczanie wysokich standardów w tworzeniu i promowaniu sztuki oraz wkład w rozwój kultury Województwa Podkarpackiego”. W roku 2014 została laureatką Nagrody Zarządu Województwa Podkarpackiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury.

kinga suchora gnap szkoła muzyczna pro musica rzeszów

Kinga Suchora-Gnap

wokal jazzowy, śpiew rozrywkowy, emsja głosu

wokalistka, pianistka, piosenkopisarka

Kinga Suchora-Gnap jest absolwentką wokalistyki jazzowej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie swoją edukację kontynuuje na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Z sukcesami ukończyła także fortepian w  Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie.

Współzałożycielka zespołu Poefonia oraz członek zespołu Gospel Rain. Jej twórczość była wielokrotnie nagradzana na prestiżowych festiwalach piosenki artystycznej i autorskiej, m.in. Wschody 2014 (Lublin), Frazy 2016 (Poznań), Jurajskie Debiuty 2017 (Olsztyn).

Praca z głosem to moja pasja, a indywidualne podejście do każdego człowieka motywacją. by z sukcesem sięgać po nawet najbardziej wymagające wyzwania. 

gabriela pięta lekcje śpiewu rzeszów pro musica

Gabriela Pięta

wokal jazzowy, śpiew rozrywkowy, emisja głosu

Gabriela Pięta stale koncertuje. Absolwentka Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica w klasie wokalnej Magdaleny Skubisz, wyróżniająca się studentka Wokalistyki Jazzowej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Finalistka konkursu RMF FM „Ja cię kręcę”. Podczas uroczystej Gali w Warszawie miała okazję wystąpić z Dżemem i Varius Manx. Była także laureatką Dębica Open Festival, Międzynarodowy Festiwal „Muzyka Na Pograniczu” w Sanoku, Międzynarodowy Festiwal „Rytm Pro Arte” w Gliwicach. Ostatnie sukcesy to wygrana w konkursie i udział w spocie dla The Voice of Poland u boku Michała Szpaka oraz zaproszenie do gościnnego występu podczas XIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Nadzieja” im. Jacka Kaczmarskiego w Kołobrzegu.

Zawsze szukałam wyzwań. Od najmłodszych lat występowałam, a odkąd pamiętam śpiewam. Potem była już profesjonalna nauka, warsztaty wokalne z autorytetami wokalnymi, konkursy, festiwale i studia wokalne. Chcę dzielić się moim doświadczeniem z moimi fantastycznymi uczniami.”

justyna szela adamska szkoła muzyczna promusica rzeszów

Justyna Szela-Adamska

gitara klasyczna zespoły wokalne

Doktorantka Uniwersytetu Kazimierza WIelkiego w Bydgoszczy, chórmistrz, dyrygent, pedagog.

Absolwentka Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu solowego Anny Budzińskiej.

Jej zespoły chóralne 35-krotnie stawały na najwyższych stopniach podium na festiwalach w kraju i za granicą.

Jest pomysłodawcą i dyrygentem utworzonej w 2017 roku rodziny zespołów wokalnych Sweet Voices, objętej Honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

karol godek nauka gry na gitarze rzeszów

Karol Godek

gitara klasyczna

 

Szkolił się pod okiem najlepszych muzyków w Polsce, przez wiele lat biorąc udział w różnorakich warsztatach muzycznych na terenie całego kraju. W 2013 roku otrzymał nagrodę dla ‚Najlepiej zapowiadającego się gitarzysty’ międzynarodowego festiwalu Blues nad Bobrem. Występował na jednej scenie z takimi muzykami jak Marek Raduli, Marek Napiórkowski czy Wojciech Pilichowski. Udzielał się w wielu zespołach – ‚Tymczasowi’, ‚Polytonia’, ‚Superkolektyw’, ‚Erannie’. Obecnie jest zaangażowany w takie zespoły jak warszawski ‚Al Bert’, rzeszowski ‚Progres’ czy projekt wokalistki z Nowego Sącza – Gosi Saraty. Absolwen

rafał zapaśnik nauka gry na gitarze rzeszów

Rafał Zapaśnik

gitara klasyczna / gitara basowa / keyboard

Absolwent Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej) oraz Państwowego Liceum Muzycznego w Rzeszowie w klasie kontrabasu. Czynnie aktywny artystycznie gitarzysta. Obecnie pedagog w Szkole Muzyki Rozrywkowej w klasie gitary klasycznej, elektrycznej i basowej. Ponadto jest nauczycielem rytmiki. Interesuje się wieloma gatunkami muzycznymi, które wykorzystuje w pracy z uczniami. w przeszłości współpracował między innymi z zespołami Sling, TheCreth.

marek kindrat lekcje gry na gitarze rzeszów

Marek Kindrat

gitara / perkusja

Marek Kindrat jest absolwentem Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna. Obecnie studiuje Jazzu i muzyki estradowej na tej samej uczelni. Ukończył także Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie.

Koncertujący gitarzysta oraz perkusista. Współpracował z zespołami „Twoje Niebo” czy „Mr. TnT”, „Black Chasm”. Współtworzył oprawę muzyczną Festiwalu ,,Pan jest z Tobą” w Belozem (Bułgaria). Laureat Grand Prix podczas Festiwalu ,,Roztocze Rock Festival” w Lubaczowie.

Aktywnie uczestniczy w licznych projektach muzycznych, m.in.: ,,Tribute to Łobaszewska”, Warsztaty Gospel w Rzeszowie.

kamil kozłowski nauka gry na perkusji pro musica rzeszów

Kamil Kozłowski

zestaw perkusyjny / perkusjonalia

Aktywny muzyk, pedagog klasy instrumentów perkusyjnych Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica. Absolwent Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego w specjalności Muzyka Estradowa.

Współpracował z takimi zespołami jak: AMITI, Kłusowski&The Keenz czy Breeze. Brał udział w wielu projektach muzycznych m.in. Festiwal Rzeszowskie Święto Wokalne czy Ta ziemia od innych droższa. Perkusista zespołu rozrywkowego LolaBand.

jerzy czosnyka zajęcia teatralne nauka dykcji zajęcia aktorskie rzeszów

Jerzy Czosnyka

zajęcia teatralne i dykcja

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i Wrocławiu.

Z sukcesami współpracował z teatrami we Wrocławiu, Rzeszowie i Słupsku. Reżyser i pedagog. Doskonale czuje się pracując z dziećmi i młodzieżą. Dla niego aktorstwo to przede wszystkim zabawa i niebywała przygoda.

Ucz się z najlepszymi – Ucz się w Pro Musica Rzeszów

Skontaktuj się z nami

Od ponad 10 lat dbamy o rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia w Szkole Pro Musica prowadzimy w oparciu o autorskie programy nauczania. Uczniowie Pro Musica co roku wygrywają konkursy i festiwale, a także są finalistami popularnych telewizyjnych talent show jak Mam Talen, X Factor, Must Be The Music.

Nauczyciele szkoły muzycznej Pro Musica to doświadczeni pedagodzy, koncertujący muzycy, tancerze i aktorzy, absolwenci prestiżowych uczelni w kraju i za granicą.

Jesteśmy partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Przygotujemy Cię do zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu uznawanego w 80 krajach na całym świecie, równoważnego ze zdobyciem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia.

W Pro Musica Rzeszów prowadzimy zajęcia:
nauka gry keyboardzie, fortepianie, gitarze elektrycznej klasycznej i basowej, flecie poprzecznym, perkusji, lekcje śpiewu solowego, wokalu rozrywkowego, śpiewu klasycznej i emisji głosu, zajęcia taneczne Show Dance oraz zajęcia teatralne.

 

7 + 8 =

Nauczyciele Szkoła Muzyczna Pro Musica